Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemyslím si, že Sherlock Holmes bude ten záporák, ale jinak to vypadá dobře
  • Popravdě, mě nikdy adventury s Sherlockem nebraly...až do dílu s Jackem Rozparovačem....ten mě naopak bavil náramně a doufám, že tohle bude oplývat podobnou atmosférou...
    • Já hrál snad všechno a s nadšením. Akorát Rozparovačem jsem nedohrál. Ten mě nebavil. Jednak to nebylo tak pestré na lokality jako předchozí díly a pak mi přišlo divné např to ohledávání těl, která tak vlastně už nebylo. No prostě mi to nesedlo. Snad tohle bude lepší, jako fanda serie se na to těším.
  • meatball
    Má to potenciál být zatím nejlepším herním Sherlockem...a to už mnohé předešlé byly naprosto parádními adventurními kousky. Škoda, že to nevyšlo už někdy teď, bych aspoň měl jasnou představu o tom, co chci pod stromeček. ^_^
  • Doufam, ze to nebude jen na steamu. Rad bych to postavil k tem predchozim dilum
  • Vypadá to celkem filmově :). Těším se, předchozí nebyly špatné, ta firma to rozhodně umí.
  • jbenj007
    To co sem měl možnost vidět ze hry jako beta verzi hratelnou na výstavě,tak musím říct že to může býthodně skvělá adventůra,ale nechci to zakřiknout....
  • MidnighT91
    KONEČNĚ další Sherlock Holmes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit