Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Vsadim se že tuhle sérii budou hrát i naše děti *1*
    • Jako asi jo na druhou stranu nejsou to špatné hry...
    • Pokud jsi mladší generace, tak určitě, o starší nemluvě.
    • to jestli někdy zapne tak mu ten pc/ konzoli vyhodimz okna *1* . Musíme je už od mala vyhovávat aby měli dobrý vkus *14* *11*
      • ano to bysme meli, a presne proto by to mel zapnout. Vim ze jako vymasteny konzument te hre nerozumis a vidis jenom jak to ma milion dilu a je to porad to same, ale to je problem pouze v tobe.
      • TheGGG
        potom doufám, že nehraje nic od blizzardu/valve
      • *vychovávat
  • O nejtemnější hru v sérii půjde proto, že bude natvrdo stažená gamma.
    • *1* *1* *1* *1*
  • Černým assassinem autoři jasně naznačují, proč půjde o nejtemnější hru AC :-D ne, vážně je nutné si neustále hrát na politickou multikulti společnost? Kdyby byly trošku normální a realističtí, tak o černoších raději ani nepromluví, protože v té době neuměli číst ani psát a předci autorů hry je v té době drželi někde v řetězech a převáželi na lodích jako opice.. Místo toho, aby si to přiznali a poučili se, tak vznikají tyto komplexy..
  • https://www.youtube.com/watch?v=RwQ-JdaPCLM
  • deathfish
    ten černoch tam, to ma byt Achilles z AC3? Jestli jo, mohlo by to byt zajimave přiběhově v tomhle směru
  • Nechci být hnidopich, ale nikomu nepřipadá ten nadpis nějaký divný? Buď mi něco uniká nebo někomu něco zde "..., proč má jít oD nejtemnější hru v sérii" přebývá.
    • Dobrý den,

      podle logu serveru blokujete při svém přístupu reklamu nějakým externím prvkem. Prosíme, neblokujte reklamu na Games.cz, jde o jediný zdroj našich příjmů. Nechcete-li reklamu zobrazovat, zjistěte si více o našem předplatitelském programu.

      Games.cz
      • Přiznám se, že jedu též s AdBlockem. Nicméně právě jsem ho pro domény games.tiscali.cz a diskuze.tiscali.cz natrvalo vypnul (70,- Kč měsíčně mi přišlo zatím dost, ale třeba názor změním).
  • Protože tam bude hodně kouře.
  • Ohledně AC Rogue se nedokážu ubránit dojmu, že to bude jen další tupý masomlejn a'la Connor v AC3. Snad se pletu. Protože pro mně osobně to byla přesně postava hnaná jen a jen touhou po pomstě a navíc kdysi proklamovanému tichému přístupu Assassínů v misích to byl výsměch - Connor byl masomlejn, který mohl klidně všechny mise odehrát stylem "tady si stoupni, drž tlačítko pro kryt a občas zmáčkni protiútok", 20-30 pokosených vojclů v řadě nebyl žádný problém - přesně jak píše autor v článku, nejen po pár filmových naskriptovaných chvílích v soubojích to byla velká nuda. Pro mě osobně největší nuda v sérii (což je asi i co říct, jelikož jsem se nakonec přinutl i zahrát si Liberation HD a Freedom Cry).

    Budu se tedy těšit ;), že Unity bude v kontrastu s Rogue onou atmosférickou AC hrou s rozvětveným příběhem, jako byla třeba trilogie s Eziem.
  • http://rs1img.memecdn.com/ubisoft-is-literally-milking-the-assassin-amp-039-s-creed-series_o_2978887.jpg
  • Takze aj templari umi skakat ladne sipky do kupky sena *1* Samozrejme nemohl chybet ani zaber na leticiho orla *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit