Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za indie bahno nevytasíš 60 euro + dalších neomezeně za DLC, ale cenu odpovídající kvalitě. Ale chápu že dnešním děckám stačí pohádky pro "dospělé" jako warhammer nebo batlefield.
  • Souhlas, lidi by místo hraní měli schánět víčka a nahé ženy. Tím všechny multikulti muslimáky a zfašizované sluníčkáře zastavili a zase bude moct beze strachu chodit po ulicích kde budou jen ožralí slušní češi.
  • Jenže i ten MP nestojí za moc a podle mně dopadne stejně jako Hardline pro pár nadšenců dobrý ...
  • Tak to je škoda, vypadá to že single ani nezapnu, ale kvůli singlu si to stejně nikdo nekupuje. Tímhle stylem to pohřbí, spíš to vypadá, že se jim s tím nechce dělat a vymýšlet delší a propracovaý příběh tak to rozsekají na pár krátkých a zasadí do mulťákových map jen aby mohli říct, že tam single player mají a nedopadnou jk titanfall jednička. No bída....
  • cenzor nehledí na pravidla. cenzor je pravidlo *1*
  • Luckiller
    Ten moment, když jsi uvědomíte, že čtvrtá série Černé zmije je historicky přesnější, než nový Battlefield *3*
  • Tak pro mě zatím vede kampaň u COD. Uvidíme, jak to bude zpracovaný, ale už jenom výběrem postav a tím co si vybrali od vyprávět(a jak) je to u mě mínus. Jestli si bf koupím tak ne kvůli kampani..
  • TheGGG
    tak to jsi málo sluníčkář... za to tě ostatní BrainFree soudruzi nepochválí...
  • já jsem zase zapřísáhlej sluníčkář a zastánce multikulturalismu (s vyjímkou Islámu) ale ve hrách a filmech mě to štve protože je to moc nucený...
  • Zákopová byla i východní fronta po prvních měsících války. Stejně tak italská fronta a Gallipoli
  • divný že tam nikdo nemá knírek
  • TheGGG
    stovky jich určitě nebyly... FPS her s dobrou kampaní zas tolik nevychází... vedle toho nánosu indie bahna...
  • trulikuli
    v poho, jak říkám, věc názoru. battlefield je pro mě příjemná odreagovačka a efektivní střílečka. kdybych chtěl něco hardcore, sáhnu po dark souls (což ještě hraju:) , ale pro mě osobně battlefield lepší, než posledních pár dílů call of duty.
  • To je možné, což nic nemění na faktu, že se jedná o zcela průměrnou střílečku bez nápadu, jakých tu byly stovky, jediné čím vyniká jsou hezké kulisy, ale ty dobrou hru nedělajì
  • TheGGG
    nejde jen o černý, dnešní trend mít ve hře (filmu atd.) od každé skupinky lidí svého zástupce jen aby se náhodou nějaký levičák nenaštval je směšné. Takže vše musí být naprosto rasově a LGBT výváženo a člověk už ani nemá pocit, že se tvůrci snaží vytvořit zajímavé postavy, ale že jen naplňují kvóty.
    Já osobně si nestěžuju u BF1, protože budu moci za ženskou kosit osmány a i když plácnout na krabičku hry z WWI americkýho černocha je mimo, hru si asi užiju. Co mě spíš děsí je, jaké politické agitky a propagandy nás čekají třebas v další hře od bioware, neb to je jediné studio, co dělá kvalitní RPG s kompaniony a maj tendece se víc a víc politicky angažovat.
  • trulikuli
    věc názoru, mě battlefield bavil a těším se
  • To je právě ten problém, že krom těchto nesmyslů hra sama o sobě ani neni moc dobrá, takže neni důvod, proč se nad něco povznášet
  • trulikuli
    osobně jsem zásadně proti islámským násilným praktikám, neziskovkám jako hatefreeculture a multikulturalismu, který je prostě nesmyslný, jen jsem poukazoval na to, že jsou lidé natolik přítomností zbblí, že své obavy a nechutenství tahají do vymyšlené hry. hraheš za černocha, je tam muslimka? nepřípustné a všichni to budem kritizovat...stupidita! co takhle se ve hře povznést a užit si jí? osobně se na nového batťáka těším a nechápu ty, co ho kritizují, proč sem vůbec chodí a otravují vzduch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit