Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    ne neboj jacku, nejsem sice žádný pracháč, ale při platu 25 000,- čistýho si na konzoli za max 15 000,- přeci jen našetřím... kor když všechny mé výdaje cálují rodiče... každopádně sorry jako, tobě na charitu nic nepošlu

  • Jack1947

    Příjde mi jako bys stále chtěl mít PS4 a na PS5 ani moc nemyslel copak, fnance váznou ? ( po letech ždímání kreditek obou rodičů, kupodivu došlo k nepředstavitelnému že došli penouze lol)

    Jo jenom tak tě popichuji hehe.

  • Fordzy

    Tohle je celkem dobrá teorie.

    https://www.reddit.com/r/DeathStranding/comments/9iqsvi/theory_about_players_the_genre_and_title_of_the/?utm_source=reddit-android

  • TheGGG

    no a? Je tu i nějaká pointa jacku... nebo mě zaspamováváš jen tak ze srandy

  • Fordzy

    Ale prd slabá. Kojima je známej pacifista a mírotvůrce a chtěl ukázat, že se dá udělat zajímavý trailer na áčkovou hru i bez jediného výstřelu. Že to dnešní generace hráčů nedokáže ocenit je smutné. 

  • Fordzy

    Nedávno jsem koukal na Gamesplay Omikron: Nomad Soul a podle kolujicích teorií mám pocit, že Kojima dost opisoval od Omikronu. 

    Hlavní myšlenka, že se hráč fyzicky přenese do hlavní postavy v herním světě a že si údajně Sam nevzpomíná na svoji partnerku, protože hráč ovládá jeho tělo, je stejná jako v Omikronu. 

    Také mi to dost připomíná Ultimu 7. Tam se hráč doslova presunul od počítače do herního světa. 

    Neřekl bych že je to tak originální myšlenka, jak ji Kojima prezentuje. 

  • Jack1947

    PS5 lepší verze určitě 😛

  • TheGGG

    nope je to na PS4, potvrzeno

  • Jack1947

    Možná až PS5 když až za rok ...

  • JohnyTheZik

    Z toho prispevku derpa je celkem jasny, ze to je jen analogie, kde troy baker pro dabing postav je to samy, co hans zimmer pro tvorbu filmovy hudby. Musis umet cist - k tomu se vaze uz jen ta druha cast "taky se podili temer na kazde druhe dulezitejsi veci", nic o tom, ze by HZ nebyl skladatel.

  • omiklon

    Do Tokijských olympijských her, by to mělo být venku.

  • Jez3vec

    Až na to, že Zimmer je hudební skladatel

  • TheGGG

    super, budu jedině rád, když neprozradí vše v trailerech a klidně skryjí i některé herní mechaniky a prvky... je už takovým dobrým zvykem, že co PS exklusivitka to umělecké dílo a povznášející zážitek... osobně mám sice trochu výhrady k tomu, že už dlouho nevyšla nějaká silná exklusivní FPS ale jinak si nelze stěžovat... tato hra by mohla být dokonalost mezi dokonalostmi...

  • iSpirit

    jojo, to je úplně strašné, jak jedna jediná hra z milionů, která o sobě neprozradí úplně vše v prvním traileru, místo toho dává prostor i nějaké představivosti. Budeme to hejtit, budeme nadávat, to přece umíme ze všeho nejlépe. Za mě plus tohle mystično a pokrok oproti MGSV, kde Kojima v trailerech vykecal úplně vše.

  • i586

    Má už ta hra datum vydání?

  • Derp_1337

    jn, přes 300postav nadabováno. On je takový druhý Hans Zimmer, taky se podílí téměř na každé druhé důležitější věci =)

  • Carnage666

    Tak z tvýho komentu nešlo poznat že se jednalo o E3 2016. Ta ukázka působí dobře to jo, ale E3 2018 byla za mě právě slabá.

  • Jez3vec

    To ani nemusí psát, však ten je snad v každé hře

  • Seraphim

    Mluvíme o tom stejném traileru ? https://www.youtube.com/watch?v=i2nuHEGhwiw

  • Carnage666

    To mě trailer z E3 připadal jako velkej nudnej walking simulator.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit