Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BohumilCisar
    Je docela sranda jak lidi nadávají na fyziku v tomto videu a pak dodají, že v Dirt Rally bylo vše v pořádku... Uvědomte si, že tam je ta fyzika úplně stejná, jen tam přepsali pár parametrů v texťáku. Obě hry mají naprosto tragickou fyziku, ale v Dirt rally to zamaskovali tím, že je tam trochu míň přilnavosti a auto míň brzdí, takže hráči se musí víc snažit = mají pocit, že hrají realistickou hru, přestože její fyzikální engine je naprostý nesmysl v porovnání s ISImotor nebo dokonce i tím, co bylo před 13 lety v Richard Burns Rally a i ten byl v určitých směrech dost zjednodušený. Tím nechci říct, že by byl Dirt Rally nějak špatná hra, ale rozhodně to není hardcore simulátor, jak to spousta lidí označuje...
  • Fyzika krabičky od sirek. Stačila by fyzika z prvního MotorStormu. Tam byla super. Vypadá to jako rozšíření pro Dirt Rally (které je jinak bezvadné).
  • Tak codies se chlubili realistickým modelem poškození už u jinak výborné Dirt rally a popravdě tam stojí zapendrek, takže silně pochybuju, že tady to bude o moc lepší. Přinejmenším video napovídá, že to bude stejný s**t.
  • Letajicich aut je tam dost, ale pro jistotu je neukazuji jak se chovaji az dopadnou na zem. Az na ten jeden pickup a to na me tedy moc velkej dojem neudelalo. *7*
  • Dirt 3 jsem měl zdarma na Steamu a hrál jsem to desítky hodin... super zábava. Ještě když to hrávalo dost Čechů, tak o to zpestřenější to bylo. I proto se těším na Dirt 4, snad to bude ve stejných kolejích jako 3.
  • jenda84
    zlatej Richard Burns Rally...
  • Lukyz
    Dirt 4 vypadá velice sympaticky, ale celkem mě mrzí, že se vývojáři úplně vyprdli na Dirt Rally, který by si nějakou péči určitě zasloužilo / potřebovalo.
  • No, tak já tam z toho realistického modelu poškození moc neviděl. Přijde mi to takové nijaké. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit