Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vasekveselej
    Jo, tak pokud to bude fungovat jak má a hráči sebou nebudou mávat po každým kontaktu tak se máme na co těšit :)
    • xixixao
      Ale pokud by to mělo fungovat "jak má", tak to by sebou právě měli mávat po sebemenším kontaktu :)
      • vasekveselej
        To jo, mávat jo... použil sem blbý slovo, myslel sem to tak, že poběží Drogba s míčem, zprava ho lehce postrčí 50 kilovej Clichy a Drogba končí v kotrmelcích, rozumíme ?
  • tenced
    pokud jde o realitu fotbalisty, měl by se tam válet ještě pár minut.. a pořádný divadýlko
    • tak tak :D bez divadýlka to nejde :D
  • Přesně jak se tu někdo zmínil. Dokud tam nebude tlačítko pro simulaci bolavé nohy, tak to nebude realistické. Ačkoliv mám pocit, že jsem kdysi na PS2 hrál nějaký fotbal a tam byla možnost simulovat faul. Když to člověk vychytal v momentě, kdy vás míjel protihráč, tak to kolikrát i rozhodčí uznal. Ale simulovat faul v místě, kde jsem sám se většinou odrazilo v červenou kartu :)))
    Za další mě napadlo, proč nepoužili euphoria engine z GTA4 na simulaci střetů podobně jako v Backbreaker Football :)
  • nj vyzera to ako realny futbal... nuda a hraci ho*no hraju len sa po zemi valaju
  • to bude jako nhl :/ nový systém kolizí=nové bugy :)

    mohli by udělat pořádný manager mode bez chyb a mohli by vrátit scouting :) z fify 10 a níž
  • Smak *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit