Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    ererererererererererererererereruiooooooooooooon,,,,,,,,,,,,, jlllllllllllllllýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíéýáíé

    Sorry kočka mi tady běhá po klávesnici a honí nějakej červenej flek. Radši se podívám z okn...
  • Je to super *1* ale hru hrát nebudu
  • The Division v jinym prostředí no.
    • TheGGG
      to ani moc ne...
  • Sr_Lobo
    0:28 Slivovice na stole *15*
  • TheGGG
    hlavně aby se to dalo hrát solo a mělo to snesitelnou kampaň a story... ubík si ty své představy o coopu může nacpat někam...
    • Nedá se nic dělat, budeš si muset najít nějaké kamarády *1*
    • nekromant33
      Vypadá to, že couvli od zabírání věží. Větší pokrok bych od Ubisoftu nečekal.
    • mám pro tebe návrh: když te tak zajímá story zkus knížky nebo film
    • Jenže zatím nám předvedli jen pečlivě secvičená aranžmá. Dokud nebudu vědět jak hra funguje sólo ve společnosti botů tak o koupi nelze ani uvažovat. *6*
    • Morraw
      No to mi pověz co ti vadí na coopu ? Unity měl skvělý coop, stejně tak poslední Watch Dogs. Z geniálního multiplayeru v AC Brotherhood ty nové hry dodnes těží.
      • JamesFaith
        Cizí lidi v mojí hře?
        • Morraw
          A nutí tě snad někdo hrát coop ? Ani jedna z her od UBI nebyla primárně coop. Takže nechápu, proč by někomu mělo vadit, že to ve hře je.
          • JamesFaith
            Ve Splinter Cell: Blacklist mě k tomu Ubisoft právě nutil.

            Byl tam čtyři mise čistě coop bez možnosti hrát solo, jejich zadavatel byl v taktickém sále spolu se zadavateli SP misí a neustále na mě pokřikoval, že mám splnit jeho úkol. Do té doby mi bylo COOP hraní a mulťák úplně ukradené, protože jsem je prostě ignoroval, ale SC: Blacklist mi jasně ukázal, co se stane, když se bude COOP dávat na úkor singleplayeru.

            Hru nešlo kompetně dohrát bez toho, abych do ní pouštěl někoho cizího - přístup tak byl omezen do 4 ze 14 doplňkových misí a nešlo splnit všechny sběratelské achievementy, protože jejich součásti byly v COOP taky.
        • nj asociálové to mají težké *7*
          • JamesFaith
            Já lidi potkávám v reálu, já žádnou náhražku ve sluchátkách během mulťáku nepotřebuju. *3*
      • TheGGG
        chcu si užít hru v klidu a pohodě pěkně sám, s random lidmi mě to nebaví a těžko přemluvím další tři známe aby si to koupili a i tak je hodně těžký se pak sladit a dohodnout si nějaký termín kdy máme všichni čas
        • Morraw
          V ubi hrách spolu koexistují jak single, coop a mp. Každý si vybere co chce. Stejně jako Division, tak i Wildlands budou mít single. Předpokládám, že ti vadí, že zaměření na mp, coop a open world může ovlivňovat kvalitu single hraní a příběhu ?

          Já jen, že si taky rád projdu hru sám svým tempem a až pak hraju s lidma. Nevzpomínám si ale, že by mi to nějaká hra neumožňovala. Coop a mp ve WD2 třeba vůbec nejsou spojené se singlem.
    • walltar
      Klidně ať se na Single vyprdnou... Hlavně ať co-op za něco stojí.
      • TheGGG
        tak to já na coop sru z vysoka....
        • walltar
          Já právě tu hru chci koupit jen kvůli tomu... Několik známých to chce taky koupit, takže lidi se kterýma to hrát už mám a teď už jen počkat jak dobrý to bude.
          • nebude
            • walltar
              Uvidíme. Osobně si to dopředu nekoupím a počkám zase chvíli po vydání. U Division se to vyplatilo.
        • Alex81
          No jo, ale Kaufland nebo Lidl, taky zadna slava.
          • TheGGG
            v lidlu hlavně ty mikiny.... *5*
  • sice pochybuju, ze by nekdo z nich pouzil laserovy zamerovac, ale tak je to celkem vtipne, tak proc ne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit