Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsem jedinej, ale mě se ta reklama nelíbí. Než jako reklama na zábavu mi to připadá jako reklama na hráčskou tupost. Představuje ty aspekty, které na hrách a hráčích rozhodně neobdivuji. Perfect day? Jak pro koho! Rozhodně víc se mi líbila reklama od Taco bell s PS4. Tam ten nadhled a vtip strká tohle s přehledem do kapsy.
    • ja myslim, ze nejde o to neco predstavovat, ale zaujmout, a to ta lehka prihratost a kontrast akce s lou reedovo perfect day naplnuje
      • To asi ano
  • Reklama navnadi, ale pak si clovek pusti gameplaye a ztraci o slabou Ps4 zajem *1*
  • Jack1947
    Takze kdyz shrnu reklamy, tak asi nej reklama jen skoda ze ani na PS4 to takhle nebude, vim narazim trochu nekam jinam. *4*
    • Whaat? Příspěvek výše vskutku nechápu *7*
  • Všichni zúčastnění již jsou umístěni v psichiatrických léčebnách, kde se jim dostává té nejvřelejší péče.
  • Minulý týden přiznala firma Foxconn, že porušila zákon tím, že donutila středoškoláky pracovat přesčas a v noci. Tisíce jich vyrábějí novou konzoli PlayStation 4. Když si studenti stěžují na zdravotní potíže, nikdo jim u běžícího pásu nepomůže. Jsou rukojmími svých učitelů, státních úřadů - a západních komerčních firem.

    http://blisty.cz/art/70497.html
    • jan.pospisil.35
      ve foxconnu sem dělal a nejni to takovej rozdíl oproti třeba automobilce tpca nebo philip moris jen vejplaty jsou o dost nižší
      • Já dával do kupy základní desky multifunkčních zařízení Hawlett Packard. Jestli bylo dobře 10ks ze 100, tak to byla dobrá várka. A to je HP jedna z těch spolehlivějších značek *4*
    • BookerDeWitt
      Africký domorodec by dal cokoliv, aby mohl studovat a ještě k tomu mít tu brigádu. Americký tlusťoch cokoliv, aby nemusel studovat a nemusel ani chodit na tu brigádu a mohl tak nerušeně pařit celý dny na té PS4. Svět je holt bizární a nespravedlivý.
  • Dali by sa bezcitnosť a psychopatizmus propagovať aj lepšie? Vraždenie je zábava! Skrátka perfektný deň pre mentálne chorých psychopatov. Kto by odťal hlavu človeku, a popri tom si spieval romantickú pomalú pesničku? Ale veď je to celé len vtip, len sa snažia byť vtipný. Sú mentálne chorí, považujú to za zábavu, tak natáčajú podobné filmy a šíria svoj chorý svetonázor do celého sveta. Aby ovplyvnili teba, pretože Rockefeller jasne povedal, že treba zredukovať populáciu, a Spojené Národy (United Nation) majú v programe (Agenda 21) jasne napísané, že do roku 2050 bude na planéte len miliarda ľudí. Takže musia zničiť tvoj súcit a morálku, ináč by si začal brániť ľudí okolo seba, a potom aj oni by bránili teba. To nemôžeme mať, radšej sa zabávaj na psychopatických dielach ako toto, a nechaj si z mozgu vypláchnuť všetok súcit a empatiu. Hlavne nezačni premýšľať a pýtať sa „prečo?“, to by z teba páni sveta radosť nemali.
    • Jack1947
      Doufam ze tim nenarazis nato ze jsou hry prilis nasilnicke a agresivni a tvori... bla bla bla vrahy, (zrovna v aktualnim Levelu byl paradni clanek od Pana Rybky na podobne tema a dosel k prekvapivemu zaveru doporucuji precist, nejen tobe.) *4*
  • Za pár týdnů je PS4 doma, pak na jaře XBOX ONE a mám na vystaráno na pár let. A pokud se PC scéna zmátoří a bude mít dostatek zajímavých her jako třeba http://nextcargame.com nebo http://www.shadowwarrior.com tak pořídím i nějakej STEAM BOX, teda pokud těch pár kousků nevyjde i na konzole...
    • na jaře ..myslíš ty 2 nevýkoný dvoujadra starý 5 let od intelu jak se tvaří jako 4 jádro ? ma to málo paměti je to pomalá sraška ?..nák omilem next gen nebo jak se tomu říká? *1*
  • PravyMonty
    Na tohle to ale nemá.
    http://www.youtube.com/watch?v=E2TmbmtmxHw
    • Asi jsi dal špatný odkaz, je tam jen nějaká hrozně stará hra.
      • Jack1947
        Nepochopils... nevadi snad priste. *3*
  • kickasl
    vyborne video, ale mohlo byt trochu delsi
    • myslenka videa dobra jen škoda že herci vypadaji teple a video mohlo byt trochu brutalnejsi
      • Tobě se víc líbí hetero kluci, co ? Tak to asi umřeš sám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit