Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a vy že jsi první kdo si toho všiml? A máš pravdu je to sofistikovaný humor.
  • misho8723
    "Nejstupidnější charaketer za dobu existence SW"... jasné... hlavne, že existuje niečo čo sa volá Jar Jar Binks.. prvý prequel sa mi nedá ani pozerať, lebo by som sa musel na jeho kokotský ksicht dívať a k tomu ešte jeho akože vtipné hlášky počúvať..
  • TheGGG
    tak to ani zdaleka, lauren cohen je kočanda, zatímco toto je klasickej neutrální xicht, aby se náhodou někdo neurazil, že jsou ve hrách moc hezký ženský postavy....
  • Jestli někdo pochyboval, že Rebelové jsou teroristé co strčí Islámský stát do kapsy, po Rogue One už je asi jasno všem
  • Rejsek
    Mě připomíná Maggie z TWD :)
  • Vždyť je úplně zjevné, že scénář je napsaný právě na tenhle typ postavy...
  • Jack1947
    Jsem moc rád že tam bude i kampan Mp mě ani moc nezajímá ale dobrá SW sp hra tu nebyla už věky věků *4*
  • TheGGG
    pls, Maul a Dooko jsou asi tak milionkrát lepší než ten nosáč ren...
  • TheGGG
    doufám, že ta hra bude mít hodně midichlorianů, ty mám nejraději...
  • TheGGG
    ano, je to takový ten nezajímavý průměrný vzhled ženy s krátkými vlasy co nemá nikoho urazit...
  • Tak tohle bude pecka jak sviňa. Stejěn jako Ep VII :-O
  • Přesně, kam se na něho hrabe nějaký Darth Maul.
  • Vyšla s Ep VII, nový obsah dostávala, naposledy s Rogue one. Že ji chtějí posunout dále není špatně - jen aby to vyšlo :) (SP kampaň, ale hlávě širší možnosti pro nastavení MP - třeba COOP v. AI na všech mapách a modech...).
  • Na internetu je o tom dost debat, a většinový konsensus je takový, že tu definici nenaplňuje. Mary Sue je pojem, který vznikl ve fan fiction pro postavy, ze kterých trčelo, jak si jejich prostřednictvím autorka (typicky) naplňuje své sny. Tenhle aspekt u Rey chybí. Její postava je silná v tom smyslu, že si dokáže poradit s nepřáteli - její slabiny jsou velmi očividně v jejím nitru a historii. Proto nedokázala ani přijmout Lukův meč - což je situace, ve které by Mary Sue zásadně obstála.

    Ślabina Rey coby charakteru je jen to, že díky tomu, jak je schopná se vypořádat s fyzickými překážkami, bude složité udržet kolem ní konzistentně příběh. Prostor pro osobní konflikty a růst tam ale je, právě díky její charakterové nevyzrálosti.
  • Nemůžu se rozhodnout, jestli je to fail, nebo sofistikovaný humor :)
  • Přesně tak. Producenti vůbec nepochopili, jakého herce obsadit do role Kylo Rena.
  • Femto, prestan psat jako zzz!
  • Jediný co na ní bylo zajmavýho byl ten přízvuk, jinak je hrozně vysírací
  • Sithard
    Origin ma taky refund
  • TheGGG
    ta hra o které on mluví není na steamu, ale na originu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit