Přejít na výpis diskuzí

Trailer na vesmírný simulátor Hellion předvádí, jak přežít v cizí sluneční soustavě

22.12.2016 13:50
Václav Pecháček 11 příspěvků

Multiplayerový vesmírný survival Hellion se aspoň pro půlku našeho výjezdního týmu stal překvapením letošního Gamescomu. Jakuba tenhle „totální vesmírný simulátor“ nakonec „ohromil“ natolik, že kvůli němu „prošvihl další schůzku.“ Ale dost citování! Je čas na vlastní slova při příležitosti vydání nového...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wow to vypadá skvěle. Akorát to prostředí na mne působí depresivně trošku. Doufám, že to dobarví trošku, aby to vypadalo jako pěkná scifi loďka s detailním cockpitem a bude to fakt něco.
    • vesmír je pochmurné, neutěšené místo, kde nikdo neslyší tvůj křik.
  • podobny je Empyrion - Galactic Survival, len grafika je inde :-)
    • Empyrion mi príde ako strašný fail. Som odchovaný na Space engineers a skúsil som Empyriona. Príšerné niečo. Fyzika tam nefunguje, do vesmíru vyletíš aj na jednom motore a aj to na spiatočke.
  • Kompost
    takze dalsia z tych veci kde narazit na cloveka bude brutalne riziko ze je to blb ktory to hra len preto aby bez priciny zneprijemnil zivot komukolvek...
    • Nuž, to máš riziko každej MP hry. Áno, ľudstvo degeneruje a zretardieva, to je fakt. Ale prečo si nechať pokaziť dojem z hry, ak je dobrá? (snáď bude dobrá)
      • kostejnesmrtelny
        Inu, to tak právě prý není. Četl jsem nedávno u nějakého pojednání o Black Desert Online, že griefing je (aspoň v míře, ve kterýho to známe my) v podstatě doména hráčů euroatlantickýho regionu. V Asii prý komunita mnohem víc spolupracuje a s grieferama velmi rychle zatočí.

Ale fakt už si nepamatuju, kde jsem to vyčetl, ani nakolik spolehlivej to byl zdroj...
      • Kompost
        problem je v tom ze bez ohladu na kvalitu mechanik ak clovek po desiaty krat v rade strati progress lebo "hi there. *dead*" tak s tym proste sekne
        • Do techto survivalu by meli zakomponovat "pole spravedlnosti"
          Streli po tobe a sam zemre. To by bylo prekvapeni *1*
          Samozrejme umrit bys mohl, akorat ne rukou jineho hrace.
  • walltar
    Taky mě to celkem zaujalo... jen škoda, že toho zatím neukázali víc. Ale dám na Kubu a budu se těšit.
    • S Kubou to po tom co umřel Fidel moc dobře nevypadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit