Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po prvních reakcí recenzentů se na to hodně těším. Údajně nejlepší DLC a ostatní vývojáři by si z nich měli brát příklad. Uvidíme jestli to překoná kvalitnější DLC k Borderlands. Dishonored si mě získalo stylizací a atmosférou a díky tomu, že to nebyl ani úplný koridor ani openworld, tak mě to bavilo.
  • Těším se, hraju teď Knife of Dunwall a rozhodně koupě nelituju. Navíc Daud je sympaťák a jsem rád, že postava, za kterou hraju, konečně i občas promluví:)
  • Pilgrim66
    Malé varování, nekupujte to z Greenmangaming pokud máte tu zasr**nou regionlocked RHCP verzi. DLC kod s ni nefunguje.
  • Veskoslav
    Konečně jsem dojel Dishonored na dobrý konec, tak rád uvítám další příběhové DLC:)
    • Keyz
      Já to zkusím dohrát násilně. Prvně jsem se snažil hrát potichu a stejně jsem měl nelogicky špatný konec. Něco jako v posledním Metru, kde člověk nesmí šlápnout ani na mravence.
      • Já zabíjel a měl jsem dobrý konec. "Stealth" má tady něco do sebe, ale hrát to akčně na vyšší obtížnost je pěkná výzva, hlídky se respownují do nekonečna, souboje jsou pořádně tuhý. Ale třeba misi s bordelem jsem si pořádně vychutnal, když jsem všechny podřezával a přitom se snažil utíkat tlupě stráží... I ta akční část má ledasco do sebe.
      • Veskoslav
        Ono záleží kolik za sebou necháš mrtvol (mrtvé, co mizí můžeš nechat). Mám 50% misí splěno jako Duch a za celou hru jsem zabil 21 vojáků a 1 civilistu. Všechny hlavní záporáky jsem nechal žít a trpí zcela jiným způsobem.
        • Přesně, já jsem na tom stejně... osobně dávám přednost tomu nechat je žít ani ne proto aby trpěli jinak, ale přijde mi to jako těžší varianta na hraní a více mi vyhovuje... prostřílet si cestu může bít sice lákavá, ale já dávám přednost stealth akci kdy za celou misi pokud možno nikoho nezabiji...
      • Tak pokud jsi hrál potichu, ale nechával jsi za sebou mrtvole, tak se nediv, že jsi měl špatný konec. Ta hra jde v pohodě dohrát i bez jediného zabití. *3*
        • Keyz
          Jo to jsem zjistil později :)
          Asi nějaké super síla to změnila. Jinak nechápu jak 5 mrtvol za misi změní konec. Mrtvol protivníků.
          • Malleth
            Nezabíjel si hodně Weeperů? S tim sem měl problém já. Likvidoval sem je v domění že od nich město vyčistim a sníží se tim chaos a ono je to naopak (což mi nedává moc mysl).
            • Veskoslav
              Víc mrtvol=více krys=více nakažených. Ke konci je to pak vidět i ve stokách, když se pohybuješ.
          • Veskoslav
            Krysy, co přenáší mor. Jich je pak mnohem více:) Já měl třeba amulety, co měnili krysy na bílé, které neumí přenášet nemoci:)
  • Malleth
    Už to tahám. Konečně bude zas co hrát.
  • Jack1947
    Porad premyslim, jestli pokracovat, a doparit nebo ne, nevim nevim , datadisk mne laka a ten predtim , taky bych dal jen ... zakladni hru mam mit dohranou - Bioshock mam rad ale Dishonored mi nesedlo ze mozna zmenim nazor? Vrhnu se do toho ( bude hottovo a dam i ty 2datace.) ( beru to z faktu ze , hry co hraji se mi pomalu klizi i kdyz (SC,SR4 na obzoru... ) trochu dilema. *7*

    Dilema je u konce, nedalo mi to a zapl jsem, protoze zrovna tv ( mnela udrzbu), no a skoncil az teed v tom zaplavenem meste jen nevim jak se dostat pres rudhorskou branu, na to prijdu ja vim.
    ( az ted naplno docenuji, kvality tehle hry a myslim ze mne to zacalo hodne bavit, ( mozna vic jak Infinite, tesim se na noze dunwalu a pote tenhle DLC.) ... a pred cvhily i doparil , (konec jak jinak nez spatny *15* ). Brigmore a takovej bug pfuj... *10*
  • Já to ten Dishonored nehrál, tož mně zabte! Když budu mrtvej aspoň mně do teho nikdo nebude nucic! Scáhlí sem ho mjěl, ale bul to neskutečný opruz.
    • A to ten Bioshock komentuval dostatečne Vávra v Levelu!
  • To by spis mela pripominat recenze...
  • Rhulad
    Ježíšku na křížku, jak bych na tenhle "klenot" mohl zapomenout...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit