Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anal.S
    To je gameplay, nebo render? Každopádně to vypadá jak kdyby to bylo dělaný na CryEnginu 3. :)
    • render
  • Jenom pro upřesnění: Dark of the Moon nemá, kromě studia, s War for Cybertron a Fall of Cybertron skoro nic společnýho. Takže FoC je druhý díl, ne třetí. A s filmama to nemá už vůbec nic společnýho.
  • Dark of the Moon bylo 'kvalitni pokracovani'? No ja si pamatuji, ze to bylo spise sklamani. Osobne jsem nehral, nemam konzoli, ale tak to rikaly recenze. War for Cybertron se mi naopak velmi libil. Byla to vlastne ma prvni strilecka, kterou jsem hral s gamepadem a byla to parada. Transformovat se v mziku sekundy s robota s raketometem a ultrarychlou stihacku byl skvely pocit.:-)
  • Core
    Prodám za pěknou cenu zbrusu nové DVD Transformers 3: Temná strana měsíce. DVD je ZABALENÉ a tedy ve 100% stavu. Součástí je i soutěžní leták o KONZOLI X-box 360, hračky transformers a další pěkné ceny! Odkaz: http://aukro.cz/transformers-3-novy-zabaleny-100-stav-i1987127310.html *5*
  • BoB.2
    Zdá se me to nebo se ktomu ta hudba vubec nehodí.
    • Me osobne prijde fajn
  • Já si furt říkal, že hlas mi připomíná Keenena, jen mi ve výškách moc neseděl...nakonec jsem si uvědomil, že je to ten song z 2009. Rád jsem si ho připomněl. *14*

    Jinak, k tématu. Bohužel to vypadá jako blockbusterové B tak jak tak. Přece jen ve filmech Michaela Baye je jedna věc, která tady chybí. Brutálnější modely, které v téhle hře spíš vypadají jako polské hračky.
    Ale i tak smekám, že se někdo pustí do něčeho takového, já bych návrh na hru Transformers zavrhl okamžitě.
    • Ty Polský modely akorát berou za předlohu "klasické" Transformery...
      • Samozřejmě, to vím, každopádně (je pravda, že s touhle herní sérii nejsem stotožněn) začala se tvořit na popud té novější ságy, nebo to bylo naopak?
        • Taky se v tom nevyznám ale zřejmě to bude tak...asi jen tak nikoho nenapadlo, že udělá transformery aniž by bylo spojení s "bum-prásk" Bayem...
  • To bude stejná kravina jako filmy.
  • Podělanej přehrávač.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit