Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten dinosaurus mi připoměl moje dětská léta když sem koukal na srážce vesmíru :D dobrý když je vám tak 5 ale jinak ..... *1*
  • Transformers MMO má hodně velkej potenciál... jedna z mála univers, které si může udělat systém MMO dle svého.. vylepšování, postupné stavění postavy, přes Xtisíc typů aut, techniky, elektroniky z čeho všeho by se dalo upgradovat.... nespočet možností.... palec nahoru, pokuď to japonci zvládnou (ANO, píšu komentář na MMO, i když je článek o pokračování TPS)
  • co jinýho, než že většina zase píše OMG, no to snad nermyslí vážně... a samí předpojatý urážlivý komenty....
    já transformers filmy zbožňuju.... ale taky narovinu řeknu že ty hry, který vznikly podle těch filmů byly sračky, nelíbili se mi, nudili mě, ani sem je nedohrál....
    Ale když jsem se dostal ke hře WAR FOR CYBETRON.... která nejni nijak spojená s filmama, nemá danej přiběběh ani děj podle filmů, ani vzhled robotů aut atd.... Ale jede si po svým....
    A mě bavila strašně moc... mega akce, skvěle vymyšlený.... skvěle transformace a vzhled aut i robotů... ůplně skvěle udělaná plaeta CYBETRON.... možnost hrát za jakýhokoliv transformera v každé misi... každej měl jiný trochu jiný vlastnosti, jak auta, tak roboti, jiný zbraně... mize který byly za stíhačky, taky bomba.... mě se tahle hra líbila strašně moc...
    pro mě určitě jedna z nejlepších akčních her/stříleček, co sem kdy hrál... možná že úplně nejlepší....
  • War for Cybertron nemá nic společnýho s těma hovadinama podle filmů. Filmy klidně ignoruje a dělá si věci po svém. Dvojka fail nebude, protože jednička je sakra dobrá TPS.
  • Podle toho robodinosaura typuju ze to bude fakt super hra!
  • trolo
    hh ja som cital 1x fail of cybertron *1*
  • Muhaha amáme tu další krutorskej díl. My god.
  • Shenkster
    No to snad nemyslí vážně *7*
  • *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • muhahahaha! další transformers.... muhahahaha!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit