Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele má to český nebo aspoň český manuál
  • njn komplex mit vzdy posledni slovo *1*
  • Důvěřuj, ale prověřuj Jošuo...ty bys to jako jeden z mála měl chápat
  • Jack1947
    Ještě jestli víš co to znamená, počítám že si to ani nehrál ale já jsem noob... jsem největší noob pod sluncem. Ulevilo se? to jsem rád že jsem posloužil. *3*
  • Takovej dohled na ps1? To je pěkná fantasmagorie. Ale jinak pravda.
  • jsi noob *2*
  • To je fakt nutné hrát jakoukoliv hru, která vyjde?
  • Jack1947
    No co no ale za stažení to stojí... já asi 5-6/10. *4*
  • shefield2
    „Zcela nezáživná hra. Po hráčích nic nechce a na oplátku jim vůbec nic nedává.“

    Takže po mně nechce těch 1499 Kč? Chápu to správně jako nabádání k „nákupu“ v Zátoce? *1*
  • C-BEAM
    mne to mesto v kombinácii s robotmi pripomína Shogo z 1998.
  • InfidelBro
    Hmm ... a přitom předešlé Transformers hry byly parádní.
  • Tak já už jsem si zvyknul že jak je tam napsaná jako autor Lucie Jiříková tak že to bude buď totální brak, je to staré a četl jsem o tom před měsícem nebo je to rádoby bulvár. Bohužel to se netýká jenom Games.cz ale i ostatních serverů kam přispívá. Vypadá jakoby měla za úkol naflákat spoustu článků nevalné kvality kterýma se zaplácne místo když není o čem psát.
  • tohle je pravý retro!
  • A co mají napsat ? Udělali jsme totální brak. Prosím nekupujte si to ? *5*
  • nevědomí rodiče to svým menším rozmazleným dětem s radostí koupí :D
  • Keyz
    To fakt stojí 1499Kč?

    Pak nechápu to dobré hodnoceni. Na to jak to vypadá to je naprostý výsměch. Za ty prachy to musí vypadat minimálně slušně a ne jako historická relikvie. Tvl to je cena. *15*

    Chci vidět toho kdo to koupil. To bude asi nějaký fanoušek.
  • Vyplatí se vůbec pro tuto hru nějak zatěžovat internet?
  • Keyz
    Grafika z PS1
    http://uppix.com/f-TransGame_2014_053a9ebb20016d75e.jpg
    *1*
  • Mě to příjde vtipný. :D

    Co nás čeká?

    Napínavá kampaň pro jednoho hráče se točí okolo starověké relikvie Dark Spark.
    Více než 40 hratelných postav slibuje nevšedně pojatou zábavu. Můžete totiž i volně přepínat mezi hodnou a zlou stranou. Lákavá část se ukrývá i v kooperativním módu, který čtyřem hráčům poskytne nevšední zážitky.
    Velkou pozornost si zaslouží i klasický multiplayer s celou škálou vylepšovacích power-upů.
    Grafické efekty září na všechny strany a souboje ozbrojených gigantů jsou prostě boží.

    Ale chápu, peníze se nějak vydělávat musej. :D
  • recenze je dost odfláknutá teda. Chápu, že ta hra je na ho*no a nikoho nezajmá, ale tak už je docela dost dlouho po vydání a i film už je dlouho v kinech...je to úplně pointles, ale tak povinnost splněna, hlavně ať není sucho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit