Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vi nekdo, o jaky druh hacku tam vlastne slo?
    • Matthew1J
      Minimálně auto aim a létání.
    • Cheat =/= Hack
  • nebo jeste dobra hlaska byla ve hre vietcong Mp..jak nakej nactiletej supak.. jsem mistr čr na noze a pritom nas tam vsechny kosil bud tim nozem nebo lekarnou na strasnou dalku :)
  • tak se ma na ty ha..zli cheatersky *2* ,miluji tu hlasku ,ale dyt je to normalni cheatovat dyt to patri do hry a podobne sra.. kez by to tak bylo vsude a porad *7*
  • to by chtelo do APB udelat pritrz cheaterum a hackerum a vsem tem aimbot hracum..
  • spook.y
    Prosté a jednoduché...kdo cheatuje v MP je kreté...(ehm nevím jestli to tady můžu napsat). Koho baví v MP hrách cheatovat a ještě to obhajovat nebo říkat jaká je to sranda tak není asi úplně normální. Když si vzpomenu na některé případy z DayZ nebo CSka tak se mi chce skoro brečet :D
    • Co teprve CoD série. Hacky tuhle sérii co se MP týče slušně ničí. Hrál jsem hodně dvoku, MW1 a 3 a po čase jsem to začal vzdávat. Snad možná u MW1 se pořád drží slušná search and destroy komunita, protože vymat..laný cheateři stejně většinou hrajou TDM na skóre. Ale třeba MW3 je neskutečně zahlcená načítovanejma rusákama a to se fakt nedá hrát, včetně Search and destroy.
  • kickasl
    Ono bych ty cheaty uplne nezatracoval(v SP). Treba v GTA(SA) jsem cheatoval, kdyz jsem si chtel jenom tak zablbnout- zbrane, auto, stihacka. Kampan jsem hral bez cheatu, ale na takovy blbnuti to neni spatny. Pak jeste ve w3 warpten(urychleni stavby) ve vlastnich hrach(samostatny bitvy proti AI)- urychlovalo to oboum stranam, takze to bylo vyrovnany. Ted uz hraju bez toho(i kdyz ted uz to moc casto nehraju), ale hra byla prijemne sviznejsi.
    • GlaDOS
      Je rozdíl mezi cheatem a hackem. Cheat do hry vložili sami autoři, nicméně hacky modifikují hru externě. To buď autoři podporují (modifikace), nebo jim to nevadí (podpora modifikací neexistuje, ale přesto se lidé mohou ve hře vrtat), nebo jdou proti tomu, protože to v multiplayeru ničí herní zážitek ostatních. Není cheat, jako cheat (hack).
    • V singleplayeru ať si každý cheatuje jak chce.
    • Přesně tak, SA s cheatama paráda. Co jsem naposledy musel udělat bylo si v Baldur's Gate 2 nacheatovat prsten z Kangaxxe, protože když jsem ho zabil, tak zmizel.
      • kangaxx? tak to asi vím čím to je, použil si svitek odvracení nemrtvých, to pak lich zmizí až ho killneš a demilich se neobjeví, musíš vzít nejsilnějšího válečníka a použít na něj od začátku ten svitek, co tě ochrání komplet před veškerou magií, jsou jenom 2 a oba koupíš v adventurer's mart, jinak prsten není vůbec problém získat, protože na ostatní liche turn undead funguje, je to docela nuda ale můžeš ten prsten mít v podstatě chvíli co vylezeš z úvodní lokace, pokud nemáš zloděje najmeš si Iana, nafarmíš prachy v docích prodejem/kradením v zlodějský gildě, koupíš si staff of rhyn+4, 1xturn undead/ty dva lichové se dají sejmout než kouzlo zmizí když si rychlý/ a 1xprotection from magic
      • ..to nebolo velmi RP, mal si to brat tak, ako to prislo, prsten bol zniceny pri suboji. ;)
  • Coz mi pripomina, jak jsem na jednom wow freecku lital s flyhackem nad mapou, kdyz se do chatu napsala automaticka zprava, ze server ma uberhustej anticheat a kazdej hacker bude okamzite zabanovan. Tak jsem se zasmal a letel dal. *15*
    • gayfiltr meli vypnutej *7*
    • tak to seš hustej rebel
      • A v COD4 aimbot a P90. Stacilo chodit dokola po mape a jenom vykoukla cizi hlava a aimbot to otocil treba o 180 stupnu a na prvni bullet hodil headku.
        Nebo wallhack a no recoil s tezkou snipou. *5*
        • No to je huuuuustýýýýýýýýý!
  • Jack1947
    Ja bych jim dal parchantum, kdo cheatuje v MP at tahne shori v pekle na popel a i s celou rodinou treba to je fuk. Jako vstricne gesto ny se pak spravny ferovy hrac mel na ten popel vychcat a flusnout. Rust fakt nekdo cheatuje ? - tak ho stihne jedine jen hnev v podobe rany do rozkroku. Spravne. *4*

    Svet je potreba vycistit od tehle chamradi... at se ta havet zastavi a uz nemuze rozmnozovat.

    ( stejnak skoncej u nejakyho kompromisu, pac deti busdou brecet).
    • a co znamená to 1947?
      • Jack1947
        Jen cislo... s tim pokarfranym 47. sapíkem to fakt nema nic spojeneho...

        Nebo chcesli nejake datum narozeni, nejake bezvyznamne osoby... tady opravdu neni o cem se bavit. Hlubsi myslenku ci snad smysl v tom hledat netreba.
        • Nech bejt s datem. Když si tady začal zapouštět kořeny, někteří téhle teorií o ročníku docela fandili. Při všem dobrým - jednu dobu to fakt vypadalo, že se do místních klanu osvěty zapojil i někdo, komu by mohlo být přes šedesát. :D
          • Jack1947
            A "pamatoval Vietnam" ze? *15*

            Ne, v poho ... ja rad vysvetlim i blbosti. *4*

            Evidentne tedy talent na jine "osobnosti" mam. *2*
      • datum výroby spodního prádla?
    • Inquisitor
      Čoveče ty ses nějak rozohnil :D
      • A to ještě neslyšel nic o cheaterech v politice. Nejlépe jim jdou cheaty na peníze.
        • Jack1947
          Ale jo bohuzel slysel *9* tam ani nemusi cheatovat... ty penize jim do kapsy padaji nakonec sami.
      • Jack1947
        No jo, to si pis. Je potreba ventilovat vztek na HACKERY. Nebo ne ? Dal bych je do karantenni oblasti, pustil jim nejakou vakuuovou nebo jinou bombu.

        CHEATOVAT se nema a spravne je to trestat... ne nejak slabe ale poradne. At zhynou straslivou smrti.

        *16* Neverim tem pohadkam... budou pykat v posmrtnem zivote.
  • Inquisitor
    Já už četl v Rusku.
    • wenceslaus
      Však tam to vypadá podobně :-)
  • MrSanta
    V singlu ať si každý dělá co chce. Ale v MP je to prasárna. Obvzláště když cheater záměrně škodí. To už je pak teprv na pendrek.
    Mě ani není moc jasné, proč bych měl v MP hrách (ano, moc je nehraju, ale to nic nemění) cheatovat. Jestli zabiju panďůláka ovládanýho nějakým chacharem na druhý straně zeměkoule, nebo on mě - to mi je fakt putna.
    • Mas ale taky ruzny druhy cheateru...jedni se tim vylozene bavi a snima nekdy neni ani zla hra(malokdy) pak mas ty co chtej machrovat jak moc jsou dobry(hlavne CSko, obecne FPS a turnajovy hry) popr si i "vybojovat" nejakou tu slavu(je par cheateru kteri jsou na internetu znamy pomalu vic jak nejaky nase "celebrity",)) a pak mas ty co chtej bejt ve vsem top....to jsou hlavne takovy hry co maj v sobe nejaky leadboardy(ruzny strategie rpg zavodni)....

      to jsou asi tak hlavni duvody proc cheateri cheatujou,)))

      vetsinou luzri az natu prvni skupinu...ale i tak....
    • to si zas umím představit, že se u těchhle stavěcích MMO někomu nechce 4 hodiny kutat dřevo aby si mohl postavit kadibudku, tak si to trochu urychlí
      • Tilwaen
        No jo, jenže to pak evidentně není ta hra určená pro něj.
      • MrSanta
        Chápu, že si někdo něco urychlí. Ale mě se tak nějak ztrácí smysl proč tu hru hrát, když v ní pak budu cheatovat. To už se na to můžu rovnou vyprdnout. Proč třeba hrát Borderlands se zbraní, která všechno zabije na jedno flusnutí? Jasně, když jsem se poprvé dostal k Doomu, tak jsem taky valil automaticky s nesmrtelností. Ale jednou jsem to zkusil bez cheatů a byla to úplně jiná káva a hraní jsem si užíval o hodně víc. Pro mě osobně cheaty kazí hru. A cheatovat v nějaké kompetativní MP hře - to je prostě ubohost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit