Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    mně to přijde jako celkem nedoceněná hra, pro někoho to mohlo působit jako patos, ale v době kdy to vyšlo a byla další miliarda C&C her, tak to byla fajn změna v univerzu
  • Renegade byl možná trošku nepodarek, přesto k němu mám ale zvláštní vztah, jelikož to byla poslední hra, kterou sem hrál jako kluk. Po dohrání poslední mise sem se oblékl do kvádra a šel sem maturovat. Tak mě napadá že od té doby sem ho nehrál:)
  • JustinBieber
    At si betu strčej někam
    • alladjex
      Proc?
      • Lebo babatku sa to nelubi.
  • species
    Prestante uz kopat do mrtvoly a nechte C&C odpocivat v pokoji! Ta serie uz zazila dost
    • Tahle hra vznikla jako iniciativa fanoušků a ne jako další ždímačka peněz od EA. Tak se jdi zahrabat a opovaž se vylézt.
      • species
        To jo no, to me naplnilo duverou, po tom co c&c doslova znasilni, zabije a znasilni EA tak dostanou do rukou remake nejhorsi hry serie (nepocitam ty paskvily od EA) nejaky totalni ucha.
        • Hrál si to, že soudíš?
          • Myslis Renegade nebo tu betu? Renegade samozrejme ano, C&C byla moje nejoblibenejsi serie. Asi mas pravdu ze soudit tu hru o ktery jsem vcera ani nevedel je kratkozraky.

            Nicmene ja bych nejradsi uz zadnou c&c hru nevidel, prijde mi to jako plivani na odkaz Westwoodu a jiz zminene "kopani do mrtvoly".
            • Tak to děláš špatně...protože tento "remake" je povedená hra...taková oddechovka v oblíbeném universu, plivání na odkaz westwoodu je CaC4, Red Alert 3 etc. rozhodně ne tato hra "od fanoušků fanouškům"...tak příště bych se silnými slovy o plivání počkal až si zahraješ alespoň alespoň 5 minut daný hry, protože pak vypadáš jako ignorant a hlupák, je vtipný jak lidi udělají zábavnou hru a vypustějí to zdarma a velký vydavatel vydá hru za minliony kterou kope do mrtvoly (Battlefield, již zmiňovaná CaC)

              Já jsem naopak rád, že se objevila zábavná hra ze světa, u kterého jsem proseděl hodně ze svého mládí (Tiberian Dawn, Renegade, Sun etc.) protože velkého AAA titulu se zcela jistgě nedočkáme a když jo, tak to bude vypadat na prů*er jako tebou zmiňovaná CaC online
            • DIKY BOHU ze zrusili tu onlineovku!!
        • wenceslaus
          Tak to seš dobrej ignorant...
        • Tak někde jsem kdysi četl, že na tý hře dělaj i lidi co vytvářej Ačkový tituly. A todle maj jako zábavu ve volnym čase. Tak to asi takový ucha nebudou.
    • To je blbec...
      • species
        tvoje mama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit