Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner

    Tak to je příjemné překvapení a ještě k tomu za hudebního doprovodu Queens of the Stone Age :)

  • neuverim, dokud to opravdu nevyjde - kdo sledoval treba jejich steam stranku, vi svy... ale tesim se jak malej

    • uher

      Můžeš trochu přiblížit o co šlo?

      • tak napriklad uz vloni (mozna uz to bylo predloni) , myslim ze v srpnu, oznamili, ze je hra uz hotova a ze ji do 3 mesicu vydaji, nacez se odmlceli az nekdy do ledna nebo unora (respektive komunikovali jen pres discord, ale o tom jsem tehdy jeste ani nevedel) 

        • Corvus

          Je to tak... ta nekomunikace byla šílená. Oni pak vydali prohlášení, že o tom ví, že se omlouvají, ale že se maximálně soustředí na vývoj. Nicméně na discordu to šlo. Ale webovky, Steam, facebook... vůbec. Teď už to ale klapne. Neskutečně se těším. Domlasknu Mafii remake, potom si dám Aquanox, koncem října vychází fyzická edice Mortal Shell a to už na vrata mlátí třetí Watch Dogs, AC: Valhalla a hlavně Cyberpunk. A pak že není co hrát...

          • No jsem trosku nervozni, ze tomu vydani THQ nevenuje trochu vic pozornosti - o hre se v hernich mediich za posledni roky temer vubec nepsalo a najednou to ma za mesic vyjit... 

          • 0tecFura

            To jo no. Teď toho vychází a nebo vyšlo hodně. Se nedá stíhat držet krok a vše dohravat. Já už mám přes 60 hodin na death stranding a ještě počítám pár desítek hodin do konce bude. Dneska jsem nainstaloval mafii. Příští měsíc cyberpunk. A to jsem chtěl do konce roku stihmout control, horizon zero dawn a singlplayer marvels avengers. Ale to nestíhám. A dotoho ještě wasteland 3 a jak píšeš watch dogs a assassin. K tomu se dostanu až bůh ví kdy. A až bude někdy za pár supu tak bych klido dal i toho serious sama 4.

            • Corvus

              Kouám, že máme absolutně identický vkus na hry.

  • malachi

    tak prvé dva mám stále na poličke...tak hádam sa pridá aj tretí.:)..🙂

  • Corvus

    Konečně!  19 let! Plus nekonečné vyhlížení data vydání v posledních 3 letech. Okamžitě objednána limitovka. Neskutečně se těším. Ty hlubiny...to je prostě moje! Já si nemůžu pomoci 😏 chapadélka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit