Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Takhle se mají vydávat epizodický hry! A ne skoro půl roku čekat na jednu epizodu jak od Telltale, nemluvě o Dreamfallu nebo Broken Age.
    • Souhlas, navíc je to opravdu výborná hra. Nicméně Dreamfall má už venku alespoň druhou (skvělou) epizodu (tady recenze jaksi není a asi nebude..).
      • Thorar
        A taky to trvalo 5 měsíců, to je pro mě už prostě moc. I když věřim, že to je skvělé, počkám až to vyjde celé, nebo začnu hrát nějaký čas po 4. epizodě.
  • Ááááá to je doba ať už to vyjde, nejim nespim pořad na to myslim, ne sranda jim i spim, :-D a těšim se, je to nej adventura co sem kdy hral. Hudba, přiběh vše prostě vše.;-)
  • no SUPER moc se na další už třetí pokračování těším hra super atmosféra super soundtrack super jsem zvědav jak to nadále bude ze superschopností ptž jak to vypadalo začíná Max ublížovat :/ no celkově ta hra i když jsem fanda moderních aačkových titulu jako cod battlefield bioshock far cry assassin.. dishonored a muzu pokračovat donekonečna ta hra má prostě své kouzlo co mně očarovalo :) at už je tu! :)
  • Samozřejmě to musej vydat přesně na witchera 3, abych měl dilema co hrát první.
    • Sorry, ale v den vydání Witchera budou lidi řešit pouze jedno dilema. Jak se dostat ze školy / práce co nejdříve domů. *3*
    • Thorar
      Tohle máš dohraný za 2-3 hoďky, žádný dilema :-)
    • já mám jasno - tohle, protože to mám za chvíli dohraný (za jedno odpoledne, pokud to bude délkou odpovídat předchozím epizodám) a pak witchera
    • No mě spíše štve, že hry jako toto a Witcher 3 musí vycházet během maturitního období. *16*
      • A co teprve zkouškové na výšce...
      • tomekbobek
        Eště, že du na to v pondělí :D
      • aha... tak první mínuskář... tak já vlastně nematuruju, ještě že mě někdo tím mínusem na to upozornil
  • Top kek https://www.youtube.com/watch?v=a7u3q1yRirE
    11/10 it's ok - Weekly Liberal
  • holky pěkný, ale důležitá otázka, budou v této epizodě mít spolu lesbický sex?
    • Spades
      To až v poslední.
      Pak by si 4tou a 5tou nikdo nekoupil...
      • ok, tak já si pak stáhnu akorát tu poslední epizodu

        *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit