Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chválím chválím chválím.. Lukášův projev je teď parádní.
  • Blue.Shark
    Paráda, jen tak dál :)
  • zdeeneek
    Jak jsem byl k prvnimu dilu docela kritickej, tak musim uznat, ze ty dalsi uz jsou o dost lepsi. Dobra prace.
    • Tak určitě.
  • Mato1987
    Nejde mi to spustit, adblock nemienim ale vypínať, smola no.
    • Papricko, jak chces ,aby neco fungovalo a ty jsi tady mohl tlacit ze zadele ty svoje prujmy kazdy druhy den,aniz by si to bylo schopno na sebe vydelat hmm? *7* Ale tak co cekat o cloveka,co si da do nicku rok sveho narozeni vid... *15* Jinak super prace. Je tam videt progress k lepsimu. Jen tak dal *3*
      • Mato1987
        Detektív Columbo si to ty? Ale nie teraz vážne, ty si myslíš, že to číslo za mojou prezývkou je dátum narodenia a tou rádoby hlbokou imbecilnou analýzou si snáď chcel naznačiť, že by to tu bez reklamy vôbec nefungovalo?
        Ak mi úprimne zodpovieš na tieto tri otázky a v provom rade sa osobne predstavíš, tak ti kľudne aj osobne pôjdem zablahoželať *3* Neočakávam žiadne zázraky, no aspoň troška slušnosti a pokory by ti určite neublížilo, samozrejme iba za predpokladu, že niesi psychopatický maniak s určitými sklonmi ku sociopatii :)
        • Coffin.Corner
          Nemluv tady o pokoře a slušnosti, když toho sám nejsi schopný. Protože kdyby si slušný byl, tak se nebudeš vyjadřovat na stránkách které nechceš podpořit, jen kvůli jakýmsi vlastním hloupým zásadám.
          • Mato1987
            Presne takúto oduševnenú a totálne simplexnú reakciu som aj očakával. mimochodom, čo má spoločné pokora a slušnosť s vyjadrovaním sa ku článkom na stránke, ktorú podľa teba nechcem podporiť kvôli určitým osobným princípom? Je naozaj škoda preškoda, že pointa tvojej nepremyslenej reakcie ti nejakým záhadným spôsobom akosi unikla.
            • Mato1987
              OK, tak to skús ešte raz, ale teraz bez tých žvástov ohľadom hlúpych zásad a podobných prázdnych rečiach, aká bola teda pointa tvojej primúdrelej reakcie?
            • Coffin.Corner
              No evidentně pointa uniká především tobě, ale je to tvůj boj.
    • Mart9
      To je ovšem pouze tvůj problém a pouze tvoje smůla.
      • Mato1987
        To je avšak v prvom rade vysoko diskutabliné a zároveň veľmi nepravdepodobné.
        • No je to tvoje chyba, protože adblock nedokáže překousnout to, že je před videem reklama a proto se to sekne. Čobole, vrať se na pastvu a trhej čučorietky.
    • udělit výjimku je otázka tak 5 sekund ?
      • Dogkiller
        Adblock nevypínám. Vzhledem ke "kvalitě" tohoto pořadu je i těch 5 vteřin jen zbytečná ztráta času. *6*
        • Mato1987
          Ja tiež nie, keď narazím na stránku kde mi záhadne nejdú prehrať videá tak je mi jasné kde je pes zakopaný, akonáhle takú stránku objavím, už na ňu nikdy nezavítam.
          • Tak se měj hezky :)
      • Mato1987
        Hmm, tu ide ale o princíp priateľu.
        • pokud jde o princip, tak to pak není smůla, ale prostě jednoduchý mechanismus. Taky používám adblock, ale právě z principu ho vypínám tam, kde chci, aby z toho lidi něco měli. Jestil tě to vůbec nezajímá, v pořádku, ale pokud to chceš vidět, tak je princip zkonzumovat všechno a nedat nic docela smutnej
          • Mato1987
            Asi nechápeš význam slova princíp. Ak je niekto hlboko zásadový a principiálne založený človek, trebárs taký ako ja, tak jednoducho radšej to video ani pozerať nebudem. Nie je to také ťažké a už vôbec nie zložité na pochopenie, všakže?
            Presne z rovnakého dôvodu nemám ani predplatenú televíznu káblovku.
            • Mato1987
              Akosi nerozumiem, čo si myslel tým, že keď niečo chcem, tak mám zato niečo opätovať? Podľa tejto chorej logiky to znamená, že keď si napr. chcem pozrieť nejaké video na internete tak by som za to mal nebodaj zaplatiť, či ako to mám chápať?
              A čo konkrétne si myslel pod "neochvejnými následkami", to je mi tiež rovnakou záhadou.
            • já to chápu a i takový lidi znám, a pokud je člověk neochvějně zásadovej, pak by měl stejně neochvějně přijmout následky svýho počínání. To je snad normání, že když neco chceš, něco dáš. Když ze zásady nemůžeš snést několik obrázků navíc kvůli podpoře docela fajn stránky, pořád mi taková zásadovost přijde smutná...
  • Vybornej dil, mela by vam dat nabidku nejaka televize, re-play to sice neni, ale kdybyste meli ten rozpocet, myslim, ze byste re-play predcili
    • Re play je hrozne porad, uz se na neho vubec nedivam, zda se me ze chcou ukazat vsecko, ale pritom se clovek nedozvi vubec nic.Recenze, rozhovory, novinky prijde me to cely nejaky o nicem.
      • Replay je pořad pro děti, max. pak pro lidi do 18. věku života. No a o téhle vrstvě obyvatelstva se z nějakého důvodu soudí, že neudrží pozornost déle jak několik vteřin na jednu věc. Proto tam všechno trvá tak krátce a neustále jdou jen po povrchu rychle dál. Nejdéle v Replay trvá úvodní znělka, což je fakt vtipné a smutné.
  • Sorry ale docela nuda. Destiny jste věnoval asi 80 vteřin ? nhl asi minutu ?nevím no .....
    • Mato1987
      no ale nie je to aspoň cóól? Ja navrhujem aby spravili 60 sekundové diely, ale predovšetkým by si mali najať aj nejakého šikovnejšieho kameramana najvhodnejšie takého, čo nemá trému a triašku behom natáčania zároveň.
  • Consolero
    Dobrej díl, jen tak dál ;-)
    • ucho
      ježíš to je takovej problém si to pustit na youtube?
      http://youtu.be/oHg5SJYRHA0
      • Consolero
        Co myslíš ? :-D
  • Dogkiller
    Pusťte si Re-Play a učte se od profesionálů, protože toto je fakt tragédie. *7*
    • Já teda nevím :) ale po shlédnutí pár dílů Re-Play se docela stydím přiznat, že s hrama mám něco společného :)
    • A kdo je v Re-Play ten profesionál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit