Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože ? Super za 18 dní vyjde The Walking dead *8* *1* Moc se těšim
  • MARTASLJ19
    Smutné na tejto hre bude, že rozhodnutia nakoniec nebudú mať na príbeh žiadny vplyv.
  • CRYPT
    Jupi!

    Btw ta slecna dole pod "malou" Clementine je ona, ale uz dospela?
    • Ne ten pán vpravo je ona jako dospělá ... *7*
  • PLuto.petr
    Stejně jako u předchozích dvou sérií si počkám, až vyjdou všechny díly a pak si to zahraju v kuse...
    • Jack1947
      To si borec... vezmu li si třeba seriál tak bych to nevydržel *12*
      • PLuto.petr
        No, u normálních seriálů to taky dělávám podobně, protože málokdy mám týden co týden ve stejnou dobu čas. Ale tam by to ještě šlo - buď je seriál "nekonečný", každá epizoda je samostatná a není potřeba to vidět díl za dílem. A nebo je to v týdenních intervalech. Přeci jen, u her je velký rozdíl v četnosti vycházení. I u normálních seriálů mívám problémy si po týdnu zapamatovat, co se předtím událo. U hry po těch pár týdnech či měsících už nevím ani, kdo je kdo. Chci si to vychutnat. Obě předchozí série jsem projel na jeden zátah a byl to super zážitek.
        • Jack1947
          problémy si po týdnu zapamatovat, co se předtím událo...

          Proto tam je previously on... *3*

          Já to myslel tak že to vydržíš... já kolikrát u seriálu když jsem třeba pryč tak si dám narázt víc epizod tak to je až až. Záleží taky na druhu...

          Jedinej seriál kde jsem to po ránech zmákl ve více dílů bylo Strangers things ale tam se furt člověk těšil na další...

          Jo, já to chápu chceš si to zahrát celé najednou někdo koukí i na více dílů svého oblíbeného seriálu - když ti to tak vyhobuje no prosím a na mně by těch 8 nebo kolik hodin bylo zas trochu moc *3*
          • PLuto.petr
            Tím v kuse samozřejmě nemyslím, že to ráno zapntu a neodejdu od počítače, dokud nemám dohrané všechny epizody. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit