Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra má tak 3k hráčů v průměru denně..docela málo na solidní competetivní hru. Jsem rád, že sem to odinstaloval, ale smutnej, že sem se nechal nálakat na tohle hned po vydání..hra očividně ještě není dodělaná.
    • Jack1947
      Na druhou stranu moc alternativ které by takovou hru zastoupily není... prostě chceš hrát tak musíš asi překousnout že si moc nezahraješ.
    • Hra je taková jaká být měla to jen lidi se nechali napálit a ten brak museli mít v den vydání...
    • Na konzolích to hraje pořád víc než dost lidí a na PC evidentně přestali kašlat, když si uvědomili, kolik peněz jim kvůli tomu utíká, tak se to snad zlepší. Nečekal bych, že zrovna Ubisoft v tomhle půjde příkladem.

      Možná tim donutí k dedicated serverům i Activision, který je např. u CoD sprostě slibujou už asi 6 let každej rok. A Ubi by mohli ještě kromě péče o multiplayer tituly, začít věnovat zvláštní pozornost singleplayeru, protože ten se u jejich AAA titulů za poslední roky fakt nedá.
      • Já to přestal hrát páč PC verze se potýkala na mě s příliš vekými input lagy..
  • Na novu sezonu sa tesim, aj ked sa vsade pise, ako je hra mrtva, ja si ju stale raz za cas rad zapnem.
    • Na PC jsem ocekaval ze bude hra mrtva za mesic, proto jsem koupil podradnou PS4 verzi. Je to jediny duvod proc zapnout PS4, pokud zrovna nevysel nejaky singleplayer hit jako Horizon, Uncharted etc.
      • A v čem že je ta PS4 verze podřadná?
        • od frameratu pres detaily az po rozliseni *1*
          • Myslis v porovnani se standardnim notebookem za 500€ (schvalne nepisu s beznym za 300-400, to uz by bylo moc, ze jo)? Jo vlastne ja zapomnel, podle horcic by mal kazdy mit doma herni PC, sorry...
            • Hele tak pokud chci hrát hry a vychutnat si je v krásné grafice, tak ano, já si ten herní PC koupím... nevím proč kupovat konzolu za 10k a k tomu jestě, abych si ty pixely užil telku tak 10-15k, když ji stejně nevyužiju, protože na ni nekoukám... A hele, ono mě to moje herní PC vyšlo o deset tisíc levnějš :D
    • Souhlas
    • na ps4 rozhodně mrtvá neni, vždy najdu hru do 30sec :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit