Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JÁ CHCI TAKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Nejlepších 5000 hráčů vyhraje Fallout: New Vegas. *5*
    • Poznámka pro redakci: Co takhle umožnit používání alespoň nějakých HTLM tagů?
  • mne vadilo, ze se kazde kolo nerikaly spravne odpovedi, nebo kdo postoupil a tak - tim padem nevim jestli jsem mel sanci nebo ne
    • tak neslo se splest kdyz si postupoval podle navodu, ale pravdou je ze uz me taky prestava bavit soutezit vsude mozne a nevyhrat ani prd protoze vlastne ani nevis jestli si byl ve slosovani nebo ne, jestli se vubec losovalo......
      • Spravne odpovědi už jsme doplnili do článku. Ale postupné zveřejňování postupujících není možné - museli bychom uvádět jejich emailové adresy (jiné údaje jsme neměli), a za to byste nám v důsledku asi moc nepoděkovali. Ale zkusíme to do příště nějak vymyslet, že bychom vám dávali vědět třeba alespoň formou potvrzovacího emailu...
  • Mohli byste ještě oznámit správné soutěžní odpovědi? Myslím si, že to ke správné soutěži patří.
    • Mate pravdu, dopiseme to do clanku.
  • xbot : Že by závist ??
    • Core
      Očividná *5*
  • tuhle vyblitou srajdu pro 7 az 13lete mozecky nechci ani zadarmo !! na xshit patri shit hry
    • Core
      *1* Běž zase tahat kačera, šmoulo *12*
    • Co tu píšeš takové provokativní komentáře nikdo na to není zvědavej a to ti jako vadí že někteří lidé pro nás z dobré vůle připravili soutěž při které nemusíš hnout ani brvou a dostaneš něco zadarmo. Pokud se ti to nelíbí tak proč tu lezeš.
    • RavenHolm
      Copak? Maminka ti na to nedala penízky, takže je to špatná hra co?
    • napsal 7-13lety mozecek *1*
  • Core
    Hotovo. Druhé kolo odesláno *1*
  • Tak jako tohle je bezva soutež...když se to nekomu poštestí, tak to určite bude pohoda.....takova hra zadarmo..no neberto!!!!
  • Tuhle hru si chci zrovna kupovat, potěšilo by mě ji místo toho vyhrát. Snad to vyjde ;-)
  • muzu se jen zeptat, kde se da psat nejaky feedback na web? nemuzu najit zadne diskuzni forum, krome techto komentaru, a pokud zadne neni, tak tohle je prvni feedback *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit