Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jako tohle je bezva soutež...když se to nekomu poštestí, tak to určite bude pohoda.....takova hra zadarmo..no neberto!!!!
  • Mohli byste ještě oznámit správné soutěžní odpovědi? Myslím si, že to ke správné soutěži patří.
    • Mate pravdu, dopiseme to do clanku.
  • Core
    Hotovo. Druhé kolo odesláno *1*
  • Jen se chci ujistit. Stačí do emajlu napsat jen to slovo a nic víc? díky
    • jo ale co když někdo (když to přeženu) pošle 10 000 mejlů aby měl větší šanci vyhrát?
    • Staci. Ale kdyz poslete hned i adresu, usetrime si dalsi prehazovani mailu v pripade, ze vyhrajete ;)
  • Nejlepších 5000 hráčů vyhraje Fallout: New Vegas. *5*
    • Poznámka pro redakci: Co takhle umožnit používání alespoň nějakých HTLM tagů?
  • muzu se jen zeptat, kde se da psat nejaky feedback na web? nemuzu najit zadne diskuzni forum, krome techto komentaru, a pokud zadne neni, tak tohle je prvni feedback *3*
  • soutez je vzdy super :) jen doufam, ze brzy prijdete s podcastem a tam bude soutez taky, klasicka trojice z hrej nemela chybu, tak doufam, ze to znovu rozjedete zde *5*
    • Na podcast bych taky vůbec nenadával.
  • xbot : Že by závist ??
    • Core
      Očividná *5*
  • Takže slovo je všechno, co je ohraničeno mezerami. Takhle bych to tam napsal. Ještěže jste uvedli ty předložky, když jsem četl zadání, začínal jsem se děsit, protože jsem si vzpomněl na definici slova a na diskusi o tom, co to slovo vlastně je. :)
  • mne vadilo, ze se kazde kolo nerikaly spravne odpovedi, nebo kdo postoupil a tak - tim padem nevim jestli jsem mel sanci nebo ne
    • tak neslo se splest kdyz si postupoval podle navodu, ale pravdou je ze uz me taky prestava bavit soutezit vsude mozne a nevyhrat ani prd protoze vlastne ani nevis jestli si byl ve slosovani nebo ne, jestli se vubec losovalo......
      • Spravne odpovědi už jsme doplnili do článku. Ale postupné zveřejňování postupujících není možné - museli bychom uvádět jejich emailové adresy (jiné údaje jsme neměli), a za to byste nám v důsledku asi moc nepoděkovali. Ale zkusíme to do příště nějak vymyslet, že bychom vám dávali vědět třeba alespoň formou potvrzovacího emailu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit