Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ale jo, když to bude pěkná plošinovka proč ne.
  • Sympatickej krok, ale skoda si takovy atraktivni prostredi odkroutit v malych odbockach.
    Minimalne ta indie by me fakt brala jako hlavni titul. Londyn bude urcite taky fajn, ale po Parizi preskocit jen pres kanal...
    Chtelo by to stridani lokalit lip protrepat
  • Colby.Sawyer
    Nevíte vyjde to krabicově?
    • Morraw
      Pochybuju. Retail verze by se v tomto případě nevyplatila. Child of Light byla vyjímka. Valiant Hearts už byli jen digitální.
      • dobrá stránka ale nejde stzáhnout hry nejdou z lepšete, *16* *12* *13*
  • Ano, mě se to celkem líbí :-)
    Ale na Ubi jsem furt na*ranej protože mi do teď běží AC Unity na 15 FPS a apoustě lidem furt taky. A dokud to neopravi už od nich nikdy nic nekiupím ale jen zpirátím.
    • Ale nemluv ... prachy si jim poslal? Poslal, tak je vse OK. Priste posles zas, sak oni budou uz rok dopredu tvrdit, jak je to vsehcno uzasny opraveny ... a ty zase koupis. Ze to tentokrat pojede 5FPS? No a?
    • Nemáš mít wooden pc, mně běží na ultra s AA 45-60 fps
    • jako třeba mě....nicméně plošinovka by mohla běžet lépe, i když je to AC a od Ubisoftu :-)
  • dneska se s tema aprilama roztrhnul pytel nebo to earlysoft takhle okate cili na velky/lidnaty zeme?
  • Herní námět zní skvěle, ale herní záběry už tak přesvědčivé nejsou. Nevím jestli se dokáže žánr plošinovek ujmout zrovna u této série. Tak i tak tu máme ale konečně aspoň něco nového.
  • těším se moc. Už od pohledu to vypadá fantasticky a dost to evokuje zmiňovaný Mark of the Ninja....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit