Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volby nemají měnit svět, ale to, jak okolí reaguje na vaši osobu...
  • Konkrétně hry od Telltale jsou výborný na procvičení angličtiny. Člověk tam může kdykoliv hodit pauzu a v klidu si přečíst titulky.
    Ale ano, čeština na to není a osobně dost pochybuju, že vůbec kdy bude. Ber to jako další motivaci se zlepšit v angličtině :-)
  • Jack1947
    To bude rozuzlení jak vrata *7*

    Zlosyni zhebnou a volby opět nebudou nic znamenat. No ale hlavní postava jako Michonne v 3sérii by možná špatná nebyla kdoví... ovšem v lepším příběhu samozřejmně.
  • jn jenže hra naštěstí vychází z komiksu a ne seriálu, tak je tu dementních postav jen minimum...a ne všechny :D ....jo a ta hra se hraje kvůli ději no čekat od toho něco jiného je blbost vím že to každého nebaví ale já se bavím u každého dílu a Michonne tady je fakt super hlavní postava :)
  • jn jenže hra naštěstí vychází z komiksu a ne seriálu, tak je tu dementních postav jen minimum...a ne všechny :D ....jo a ta hra se hraje kvůli ději no čekat od toho něco jiného je blbost vím že to každého nebaví ale já se bavím u každého dílu a Michonne tady je fakt super hlavní postava :)
  • rád bych si tu hru zahral v češtině jako první díl bohužel no čeština pro Telltale vubec nikde není jen na steam...
  • Já jsem zkusil WD season one a chvilku mě to bavilo, ale asi po dvou hodinách jsem si řekl, že bych byl radši, aby se to celé přehrálo najednou.

    Nepřišlo mi, jakože hraju, ale spíš sledování filmu s nahodilou pauzou, kde každou chvilku musím zapnout tlačítko play, aby film pokračoval. *1*

    A to mám WD seriál rád. *9*
  • Timto rozuzleni bude, ze na konci zjistime ze nase volby nic nezmenily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit