Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty jo to mě tak navnadilo že sem musel znova rozehrat jedničku ;)
  • No originální zase až tak ne. My obrostlí mechem si ještě The Lost Vikings pamatujeme :o) Ale je dobře že se téhle klasiky někdo chytil a dal jí šmrnc v moderním kabátku.
    • Vidíš, já to tam zase až tak nevidim, jakkoliv to jsou de facto stejný povolání, ty hrátky s fyzikou z toho dělaj zážitek dost vzdálenej od TLV.. Každopádně tohle bude společně se Skyrim pro mě hra roku:))
  • Tož těším se, jednička byla super a totok vypadá o krok napřed před jedničkou. *3*
  • nevíte jestli a betaverze hry je celá nebo to je jen demo???
    • USER47
      Jsou to jen první dva levely (z nichž ten úvodní je jen krátký představení postav).
    • Celá ne.
  • Hezky napsané. Chválím!
  • trine je blbost a dvojka bude jeste vetsi... Jaky prumerny vek je u hracu tenhle hry? 10:DD
    • bobsh
      trolololo
    • Copak, vadí ti žes to v 10ti nedokázal dohrát, na to budeš asi muset pobrat trochu rozumu. *3* (A o to hůř jestli je ti víc)
    • A kolik je tobe? *1*
    • Dej si Kyun! Vampire Girl a zamysli se o sobě. Pokud to nepomůže tak se vrať k MW3 nebo BF3.

      http://www.youtube.com/watch?v=kP4fzIYP6WU
      • Hej díky, jaký je anime Idolmaster? uvažuju už dlouho že na to začnu koukat
  • Jednicka je paradni hra a na dvojku se moc tesim.
    "Mala" indie hra,co strci do kapsy kdejakou z tech "velkych" ackovych her.
  • Dneska sme hráli betu dvojky, hra je opět skvostná, stejně, jako jednička.
  • Prosím vás lidi, můžete mi říct kdy vyjde plná verze? Na Tiscali píšou, že už vyšla před 2 týdny.
    • Tuším 9.12.
      Jinak je fajn, že to bude krabicovka. Na to, že je to indie... Jinak je vidět, že když tým tvoří profíci, dá se i z minima vytěžit maximum.
      • Na Steamu píšou prostě Decmeber 2011. Ale předobjednat se hra dá už dlouho a můžeš si pak hned zahrát betu.
  • "Originální 2D plošinovka"
    LOLWUT?
    Ano, da se hybat jen doleva a doprava a skakat, ale grafika opravdu 2D neni a na Indie hru je fakt skvostna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit