Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim.zaty

    Je zajímavé sledovat, jak si honem za nějakou bezcennou virtuální trofejí dokážou lidi zkazit radost z hraní. 

    • je to zajímavé hru kterou by hráli třeba 1000 hodin nechtějí po 150h vidět protože to museli mít :D a nakonec by to stejně asi získali

  • Jarisko84

    Ja som GT 7 kupoval v den D..  platinu nemam a ani neplanujem... jazdim, jazdil som iba to co ma bavilo... No znechutila sa mi cela hra svojou nenazranostou sony alebo kto moze za tie microtransakcie... a uplny klinec do rakvy a hru som uz ani nezapol ked som cital clanok na nete o superfinale v GT SPORT kde za prve miesto dali chalanovi volant a ked zhasli kamery tak mu ho zobrali... dal by som sem aj link ale zas by som mal ban :D FIA asi vie preco zrusila spolupracu...

    • Derp_1337

      To je dost smutné, jestli superfinále GT Sport nemělo vůbec žádnou odměnu pro vítěze. To prostě dost sráží kvalitu turnaje někde do amatérské roviny. Tohle se pro Progamingové scéně rychle roznese a odnesou to další turnaje.

    • twicer

      Pokud je to pravda tak pošli nějakej zdroj, docela by mě to zajímalo. 

      Že dostaneš ban to vůbec nevadí. 😀

      • Jarisko84

        https://jalopnik.com/the-stars-of-gran-turismos-world-tournament-see-no-futu-1848950204

  • Sberatel sice nejste, ale clanek napsan jak pravy lovec trefeji, hehe. U tehle hry obzvlast moc nechapu tu platinku nejak rychle ziskat, kdyz Gran Turisma opravdu nevychazi moc casto. Zato updatu je hodne, takze  vyhoret u tehle hry za par tydnu a zanevrit na obsah, ktery teprve prijde, je takova loss loss situace.

  • Pokec

    Já bych řekl, že nejrychlejší způsob jak získat kredity je přes zkušenosti z okruhu. Odměny se pohybují od 600000 do 1mil. Takže za hodinu jde získat klidně i 5 milionů 

  • twicer

    Když si vezmu hry kde není problém nechat tisíce hodin a stejně být nicka, tak těch 170 hodin je skoro nic :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit