Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joo tak na to se těším jak malej parchant...Pád do temnoty byl takovej luxus !
  • Jdu se zasirat s puvodni amnesii, zatim :D
  • miker17
    A mají nám co vracet....... *12* dostal taky někdo chuť na biftek
    • ten je snad z krávy, ne? :o)
      • deridon
        u nás máme brahmíny
      • miker17
        však jo.... krávy nás zatím nevraždí
  • LOL , když zombíci nestačí , je čas vytáhnout prasata...nevim co je na nich děsivý? vždyť si lidi kupujou miniprasátka jako domácí mazlíčky:))
    • GlaDOS
      1. V první Amnesii nejsou zombíci. Jsou to Alexandrovi služebníci Sběrači (org. The Gatherers). Ten s rozšklebenou tlamou je Servant Grunt, s rozseklou hlavou Brute a ten neviditelnej je Kaernk. Takže žádní smradlaví nudní zombíci to nejsou.

      2. Nikdo neříkal, že tví nepřátelé tu budou NORMÁLNÍ prasata.
      • přesně, budou to lidi s prasohlavou, taková variace na medvěda z Mrazíka :D
        • GlaDOS
          Tak to je dobry přirovnání *1* Možná nejsi daleko od pravdy.
  • jen co se rozeznely ty hluboke smycce uz me zaplavily stare zname pocity. zavrit se potme, sluchatka nahlas a nechat to na sebe pusobit a nebranit se tomu. zadna jina hra ani hororovy film na vas takhle nikdy nedokazi zapusobit. jde jen o to, zda to mate zapotrebi. tady nejde o zabavu ale o poznani vlastniho strachu...o velmi silny zazitek... dodneska si pamatuju jak mi bylo v rohu nad hromadou mrtvol, kdyz sem koukal do zdi protoze me tam prislo zrovna navstivit "TO"... zvuk silenstvi zesiloval. zuby vrzaly. neodvazil sem se otocit ale hrozilo ze moje postava zesily (a ja taky:)) a tak sem rozsvitil a vyrazil ke dverim ven z mistnosti. to se teprv rozpoutalo peklo. vetsinou sem se snazil setkani s "TIM" predejit ale kdyz uz doslo k temhle zavodum smrti tak to stalo zato. obrovskou ulohu tam sehralo ozvuceni a system jakym se oteviraji (a hlavne zaviraji) dvere. uz si nevybavuju jakej zvuk "TO" vydavalo ale to kviceni by mohlo udelat svoje.
    • Já tohle to ani nepotkal a už jsem Amnesii musel vypnout. Nedohrál jsem ani prvního FEARa. Metor 2033 jsem sice prošel, ale po kouskách. Prostě na tyhle hry nemám nervy a ani když hraju přes den :D
      • Tak to chápu, když ses bál FEARa tak to od Amnesie ruce pryč xD FEAR je prostě střílečka, dokaď můžu do problémů načudit kulometem tak já se nebojím...
        • No já jsem celej divnej. Mě tyhle strašidelný hry přitahujou a když to pak hraju, nemůžu to vydejchat, kdyby na mě v tu chvíli někdo jen šáhnul prstem (samozřejmě kdybych o něm nevěděl), tak vylítnu ze židle nebo mě porád klepne. Jednou se mi to stalo a málem mě odvezli nohama napřed. Kdybych se trefil, tak měl bratr od mého leknutí nos nakřivo :D
          • úplně přesně je to se mnou *1* Amnesii jsem nedohrál ani demo (posranej hned v první místnosti), FEAR taky ne, ale tam jsem došel dál Taky jsem měl to nutkání si tyhle hry prostě zahrát, ale jakmile jsem to zapnul, hned jsem zase vypínal.
  • EuroSamurai
    http://www.youtube.com/watch?v=pQMFjijzbFU
  • Amylee.Anderson
    Vzhledem k tom, že mi nedávno přes cestu vlese přebhěhlo přes cestu divoký prase jak kráva, tak se budu hodně bát :D:D
    • DangerousDave
      neboj sa, sú neškodné, pozri si film Hannibal, kde sa Verger pohral s prasiatkami.
    • autobusar
      To musíš mať skutočne obrovskú kuchyňu , keď tam máš les s prascami.
  • prasata dokážou být pěkně děsiví a zvlášt prostředí zabijaček, to je spolu s blázincem a starým vězením nejstrašidelnější prostředí co si dovedu přdstavit
  • EuroSamurai
    Piggsy??
    • Piggsy
      Ano? *4*
  • Něco mi řika že se role prasete a člověka obrátí! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit