Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • man bear pig
  • Jinak Frictional Games jsou tak trochu jeden z mych vzoru. Nejenom ze delaji skvele hry (budgetovky, ale velice kvalitni), ale jako jedni z mala k tvorbe pristupuji tak, jak by se to delat melo. Vytvori si vlastni engine, ktery vylepsuji, pouzivaji lehce prenositelny jazyk s multiplatformnim OpenGL, takze hra muze byt zkompilovana jen s par upravami na PC, Mac, Linux a zaroven engine je slusne rychly. Takhle kdyby to delali vsici...
  • Naprosto perfektní trailer ! Rozhodně kupuju originál !
  • DangerousDave
    konečne ďalšia PC only hra... prostredie je dokonalé, o moc lepšie si k hre tohoto typu neviem predstaviť, škoda len slabšej grafiky. Ale aspoň odtial vyhodili škrípanie zubov *1* i ked dalo sa to aj manuálne. Neviem sa dočkať :)
    • Neni PC only, na Macu je taky. ;)
      • DangerousDave
        to je jedno, hlavne že hra nebude zprznená konzolami.
  • Noční můra Duke Nukema :)
  • SnakePlisken
    To mi připomíná, že jsme si chtěl zahrát předchozí díl. Mám rád takové hry, u kterých se bojím. kamarád hrál právě první díl a dost to vychvaloval.
    • A právem.. ja to dohral a zabralo mi to par dnů protože jsem to hral stylem "vypnout! nemam na to nervy!" *1* Dalši den jsem zas dostal naladu na trochu strachu zkrátka.. jsem si atmosferu vychutnal *2*
    • Já osobně na to nervy neměl *1* Hodinka hraní mi stačila *1*
    • Tohle ale není o bojácnosti,bojare.Prvních 20 minut před někým utíkáš,pak zbytek hry sestavuješ kolečka. *1*
      • GlaDOS
        Asi jsi to hrál Call of Duty stylem.
  • Black_Hand
    ja jsem o vikendu nacal puvodni amnesii. zacatek vytecny. daleko lepsi, nez penumbra, i kdyz z ni jsem byl taky vyklepany. bohuzel to tak po tretine/polovine hry opadlo, protoze potvory zacaly byt predvidatelne. psi chodej jenom v chodbach, po danych cestach, pavouci se chovaji tak a tak, takze hruza trochu opadla.

    zatim me na amnesii dostalo, ze v pritomnosti potvory neni ani tma ani svetlo dobre misto k taboreni :).
    • Trol.internetovy
      Psi a pavouci? Hral jsem puvodni Amnesii a po jedne vymene spodar take dohral, ale zatim jsem potkal pouze Alexandrovi hrozivé služebníky a žádný rozdíl jsem v nich neviděl O_o.
      • On myslel asi Penburu, tam myslim pavouci a vlci byli. Jinak z blízka jsou ti slžebníci pěkní humusaci :D
        • Black_Hand
          presne tak :). omlouvam se, ze jsem se nevyjadril dost jasne.
          • DangerousDave
            overture za moc nestála, skús druhý diel.
            • Black_Hand
              takze uz u black plague udelali to co udelali v amnesii? i tak je to podle me jedno z nejgenialnejsich rozhodnutich v game designu (z tech u kterych zname predchozi stav) co znam.
            • GlaDOS
              Black_Hand: Overture nebyla špatná ale druhý díl je o hodně lepší. Prostředí je totiž víc rozmanité a přece jen prázdné ubikace a opuštěné vědecké středisko s Turngaity je zajímavější, než opuštěné doly se zmutovanými psy. Navíc v Black Plague nemáš vůbec žádné zbraně, což taky přidává na atmosféře. Datadisk Requiem ale stojí těžce za prd. Jsou to jen nesourodě poslepovany hádanky, ktery se do původní hry nevlezly.
            • Black_Hand
              mam vsechny tri, zatim jsem hral jenom prvni.
    • Jj, taky už pár dní hraju, zrovna jsem se sesypal vytahem do podzemního vězení. A je to poprvé, co jsem hru musel vypnout, u ničeho jiného se mi to nestalo, duležité je pro hraní mít sluchátka a hrát ve tmě a o samotě.
      • Black_Hand
        ja jsem hral ve tme a v samote, ale do sluchatek jsem jeste nesel. strasidelny je to i dat. zatim je porad avp z prelomu tisicileti za marinaka nejstrasidelnejsi hra co jsem hral...ale to mi taky bylo zhruba o 10 let min. i na uz dospelejsich 15 je do peklo :).
  • Pane Poláčku je pravda že jste zastáncem názoru že autosugesce ve hrách je již přežitím počinem ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit