Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Django_cz
    hezký překlep... *1* *1* za takový překlep se nemusíš vůbec sRydět...
  • Predátor ať si pindá co chce, je to obyčejnej hater. Do hlavy mi rozhodně nevleze, to by musel bejt jiná kapacita *3*
  • Fuj tajxl. Je rozdíl mezi "nebýt fanboy" a "mít mozek". Velký rozdíl. Teda, já mám o těhle bohužel některýma gumama prolezlých platformách jasno a taky bych je házel na hranice (není totiž na Karce přístroje), ale snažím se je respektovat a balancovat nad tím, kdo si zasluhuje lynč (co si budeme namlouvat, většinou to jsou jistí zástupci PC, kteří z komunity dělají akorát žumpu, takže ti by zasluhovali lopatou po držce). V tom je kouzlo analýzy situace.

    Mě se zdá, že ti ten predátorskej zrádce trochu stoupnul do hlavy.
  • BookerDeWitt
    No jo, to by nebyl sám hloupý Honza, aby neměl potřebu se vyjádřit k příspěvku, který nepochopil očividně :)
  • Konečně pořádná FPS, za kterou se ne musí nikdo srydět.
  • Možná budeš překvapen, ale PS4 objednanou mám a na hru se těším. To ovšem neznamená, že si konzole nemůžu dobírat. Nejsem fanboy.
  • Trapny protoze pravdivy? Srovnej si vykon s PC, hint: i7 uz je 5 let stary cpu. *3*
  • A tohle parodie na příspěvek:-)
  • Tohle označení bylo trapný už před několika lety ale chápu že někteří jsou opoždění.
  • Již brzy v našich topinkovačích.
  • BookerDeWitt
    ISA je Killzonovská metafora na nebohé Američany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit