Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..."se mě nelíbí," ???!!! To je vtip?
  • hh ten showdown vyzerá celkom huste *4*
  • jasně , dungeonland ?? dungeon ?? pardon ale - si děláš hrdel né vole ????????????????????? LEGEND OF GRIMROCK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! who´s whit me ?????????????? *8*
    • heretic
      Obvious troll is obvious.
  • Tak pouze to prvni. Druhe je coop a ten ja nehraji, treti je zase na multiplayer smerovana strategie a to take nehraji. Ale vypada to na zajimave hre, ktere si svou hracskou zakladnu urcite najdou.
  • Hry od Paradoxu jsou pokaždé většinou lidí přehlížené. Já ale od Penumbry mám v tohodle vydavatele důvěru. Her od nich je kupa a vím že každý by si vybral kdyby chtěl. Snaží se vyhnout mainstreamu a dle mého na jedničku, takže rozhodně Dungeonland a Showdown Effect vyzkouším.
  • Khanemis
    Showdown effect vypadá po stránce hratelnosti celkem dobře, tento typ her jsem měl rád. Ta strategie mě osobně nějak zvlášť nezaujala. Nicméně DungeonLand mě minimálně svým trailerem pobavil. Opravdu stojí za to si přečíst ty jeho "reference":-) Záběry ze samotné hry už nepůsobí až tak zábavně, ale ještě je příliš brzy na hodnocení.
  • BoB.2
    Nic ani jedno se mě nelíbí. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit