Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč má veskoslav tolik mínusů? Se vším co napsal souhlasím!! D3 prostě není pro děcka, kupte si Mária a nebo s králíkem sbírejte mrkev.
  • mám dotaz dá se nějak nastavit abych mohl hrát D3 na xbox controlleru ?? myslím pc verzi ...na myši je to fakt oprus :-/
    • Ne!
  • Konečně důvod,proč oprášit zašlé dvd a hru opět nainstalovat.
  • Ačkoli jsem na D3 zanevřel a dlouhou dobu hru hatil, tak po dlouhé době jsem se k D3 opět vrátil, otestoval ji v dnešním stavu a musím objektivně uznat, že to co jsem kdys hrál (myšleno normal+nigtmare obtížnost) tak to opravdu nebylo diablo, protože pravá zábava začíná, až na obtížnosti hell+10 a inferno. Dokonce jsem si zvykl už i na aukci, když už mi teda nic kloudného nepadá, ale těším se na nový systém lootovaní, který má být v datadisku lepší a bez aukce, no nechám se překvapit jak to nakonec celé dopadne. Snad nebudu opět hatit :), ale myslím si dle toho co jsem zatím viděl, že už asi ne a D3 se konečně stává hrou hodno svého jména.
    • napodobne zo zaciatku tam vela veci nebolo ale potom pridali mp, infernal machine paragony atd celkovo hra sa stale meni k lepsiemu preto nechapem ten hate...hlavne sa mi paci ako upravili public
    • Presne tak, me D3 hned po vydani taky trochu zklamalo. Ale dneska je ta hra uplne nekde jinde, nez v kvetnu 2012.
  • Dobrý no, tak s D3 vs. D2 se asi neshodneme Tak aspoň mi řekněte, jaký si myslíte, že přijde charakter v případném druhém datadisku po Reaper of Souls? Určitě to nebude melee. A jelikož si komunit řve po nekromantovi a Witch Doctor není úplnej summoner, tak bych ho tam i viděl. Podle statistik http://diablo.somepage.com/info/paragon-distribution#character je Crusader mixem monka a barbara, takovej namakanej paladin. No a co další charakter?
    • ja by som bol tiez za nekra celkom mi chyba vyvolat si armu a v klude si ist robit nieco ine zatial co mi armada bojuje:D
    • co treba druid a kouzla jko lečení, insect swarm, tajfun, miniony, premena v ruzna zvirata a pod.
      • souhlas! naka postava ktera by umela healovat tam vylozene chybi..Witch Doctor ma jen par buffu
  • Jak sleduju ty videa kolem a tak nějak si zjišťuju co a jak s Reaper of Souls přijde, nestačím se divit, jak moc podělaný D3 je a bylo. A strašně mě mrzí, když slyším něco jako D2 se taky zlepšilo datadiskem nebo že před tím to byla taky kravina apod. Já nevim no, ale za tu dobu, co vytváří Blizzard hry, by se to mohl naučit dělat už napoprvý, ne?;) Krom toho D2 bylo samo o sobě v pořádku, datadisk přidal něco navíc, ale neměnil obsah originálu tak zásadně jako to dělá Reaper of Souls. Diablo 3 se moc distancovalo od Diabla 2 a Blizzardu North, až tak moc, že se Wilson někde ztratil. Rozhodně děkuju jemu a jeho týmu za koncept více skillů a možnosti je měnit na základě svého vybavení. je to super. Bohužel to je asi tak vše. Tyraela nedaboval ten z D2, Cain umře v enginový animačce rukou nějaký fialový víly, vztah s Leah je plytkej, Azmodan je komickej a celý vyznění hry budí dojem izometrickýho WoW, ať už jde o vizuální stylizaci nebo celkově pocit, že je to jak obdoba filmovýho hororu s PG-13. Snad to napraví.
    • Asharak
      Využít zkušenosti a okopírovat to co už jednou udělali je fakt jednoduché a všichni ho mají rádi že? (Hi CoD MP), ale když jsem si říkal co do toho chtěli přinést, tak určitě nové věci a jiné systémy, a tu je ten problém že ten systém neodpovídal tomu co se očekávalo.
      Ne, určitě není jednoduché využít zkušenosti a hned uspět, pokud chceš přijít s něčím novým. *4*
    • Veskoslav
      DII byla v pohodě? To, co je skvělé na DII přidal právě až datadisk.
      • Nic absurdnějšího jsem v poslední době neslyšel. Diablo 2 fungovalo i bez synergií, runových slov atd. Hrálo se to skvěle. Nebylo jednoduché se dostat na nejvyšší level. Bylo nutné hledat lepší zbroj a krůček po krůčku postupovat. O příběhu, který byl sám o sobě zajímavý a měl i fajn zvrat mluvit nebudu. Ale opravdu to fungovalo. Navíc se nedaly jen tak zresetovat body zkušeností a tudíž to byl běh na dlouhou trať, abys ovládnul nějakej charakter. Podle mě to fungovalo.
        • Moje D3 funguje teda paradne. Uz mam pres 700 hod a rozhodne jeste nekoncim. A v cem je to tajemnstvi? Je to naprosto jednoduche - staci NENAKUPOVAT itemy na aukci a spolihat se na svuj drop. Pak clovek zjisti, jak skvela hra D3. A hlavne zjisti, ze padaj super veci, padaj casto a neni problem hrat inferno jen se svyma dropama. Proste diablo zabava *14*
          • Spoléhat na svůj drop? Hmm, tak proto těch 700 hodin, z toho 699 hodin čekání, že konečně něco padne. *6*
            • Bud si to nehral v nakym novejsim patchi nebo pekne kecas. Legendarek sem mel a mam plnej stash. A to ty nepotrebny jeste rozdavam :) Veci za stamiliony sem nasel vice, za miliardu jeden.
          • 700 hodin? Hm. Fajn;)
            • Bez poradnyho pripojeni nema cenu hc hrat. Ja sem zatim umrel dvakrat, ale pokazdy svou vlastni chybou. Takze se muzu zlobit jen na sebe *5*
            • HC jsem si zkusil jen na chvíli, ale nemám úplně super připojení, takže by mě smrtící laq rozhodně čekal, a mám jen jedny nervy:))
            • Me D3 1.0 prestalo po cca 20hod bavit. Ale pak sem zacal hrat HC, čekoval kazdej novej patch a hlavne sem prestal pouzivat aukci no a vysledek je ten...ze to hraju doted a mam tech 700 hod :) Sam se tomu divim. Vlastne je to dost sileny cislo, u D2 mam tech hodin mnohem vic, ale tehdy sem byl prece jenom o dost mladsi krucinal...
        • Veskoslav
          Ano vážně mě bavilo si tvořit nové a nové postavy jenom kvůli tomu, abych pak zjistil, že na vyšším levelu je to, co jsem si vytvořil k ničemu a můžu začít znova. A ano fungovalo dobře, to D3 funguje taky. A příběh? Vážně? V Diablu? Hrajeme asi jinou hru. DII taková, jaké je te´d vychvalována přišla až s příchodem datadisku. Do té doby chtěly polovinu Blizzardu minimálně vypálit. A recenze? Přečti si je, co na to psaly:)

          P.S: A to nemluvím o tom, že jsme DII občas hráli opilí po Lanu a při překliknutí na schopnost, která byla naprosto k ničemu, tak jsme druhý den akorát smazali postavu.
          • Říkal jsem, byl to běh na dlouhou trať, zjistit co a jak funguje. Co se ti líbí a co ne. Já neříkám, že D3 v herních mechanismech nefunguje, naopak, ty jsem vychvaloval;) Nevím jak tebe, ale příběh mě opravdu zajímá. Klikat a klikat a vylepšovat si zbroj je dost prázdný, což ti asi nevadí:) Co si pamatuju, tak čeští recenzenti byli buď šťastní nebo lehce rezervovaní (protože nechtěli vypadat jako fanoušci clickfestu). Každopádně to, co si jakej recenzent myslel, je zcela irelevantní.

            P.S: To mi chceš říct, že vyčítáš hře, že jsi byl ožralej a uklikl ses v rozlišení 640x480? :)
            • parchanti :)
            • jj, manuál s kresbama prstokladu pro vrhání kouzel byl super :)
            • Tyjo, ty starý krabice vám závidim. Byl k tomu i velkej manuál?
            • Veskoslav
              Nevyčítám ukliknutí, jenom to, že to nešlo změnit i když jsem hrál střízlivý. A to byla největší chyba. O archaickém rozlišení ani nemluvím. To mě tenkrát nasralo, obzvlášť za 1600 hra.
            • mě třeba přišlo že má D2 dost ošklivou grafiku a animace proti jedničce, když jsem si ho tenkrát za těch nekřesťanských 1999,- donesl z Bontonlandu *4*
            • Ja sem se prekliknul i strizlivej *10*
          • V kvetnu 2012, kdy vyslo D3 a strhla se ta vlna velky kritiky (castecne jiste opravneny), sem si naschval na netu vyhledal stary recenze D2 (bez datadisku). A D2 bylo hodne kritizovany!
            D2: LoD patri mezi moje top 3 hry vsech dob. Ale jde o hru, na ktery blizz delal 10let nebo i vic. Rozhodne to nebylo tak super hned od zacatku *3*
            • Komunita a recenzenti není jedno a to samé.
        • a to ti přijde jako výhoda, že jsi nemohl zresetovat skilly a jel jsi ty 3 namaxované schopnosti od začátku do konce až do zblnutí?
          • Ja si hlavne pamatuju, jak sem se treba omylem uklikl a zkur**l sem si postavu. A to naporad. A kdo pak za takovou postavu chce hrat? Ja ne.
      • Na to D3 hateři radi zapominaji, ze D2 verze 1.0 bez datadisku nebylo ten herni klenot, na ktery vsichni se slzou v oku vzpominame...
        • To je sice pravda, ale člověk by alespoň čekal, že se Blizzard poučí po tolika zkušenostech, bohužel tomu tak nebylo, ale vydali opět nedodělanou hru (nikoli technicky ale obsahově), kterou 10 let vyvíjeli a ještě 10 let ji budou opravovat a ladit.
        • Já nejsem "hater". D3 pořád hraju, ale zcela konstruktivně kritizuju určitý prvky tý hry. Převážný rozdíl mezi D2 a D3 je ten, že D2 je určeno především pro silný single player zážitek, a to nemluvím o online only, ale o zakládání si na kvalitním příběhu, ponuré atmosféře, skvělém hudebním doprovodu. Rád bych od vás dvou slyšel něco konstruktivního a ne jen planý kecy.
          • Vsak sem nepsal, ze ty jsi ten hater. Pro me osobne je Diablo uz od druhyho dilu multiplayer hra, samotnyho me to nebavi. Jak sem vyzkousel battlenet, tak sem single hral jen kdyz nahodou nesel net. Pribeh mi treba prijde v D3 mnohem lepsi, u dvojky si nepamatuju v pribehu na jediny prekvapeni. Co sem poslouchal soundtracky z D2 i D3, tak mi prijdou srovnatelny. Dvojka byla lepsi v itemizaci a taky mi v D3 chybi rozdelovani bodiku po novym levelu.
  • Ludom sa clovek nezavdaci blizz prerobil vsetko podla komunity...vyhodil aukcie, prekopal paragon, upravil loot toto vsetko bude free v ramci patchu cize netreba kupovat dlc expanzie atd...take EA by sa na vas vysr*** po predajoch ako malo D3...
    • No to je vsechno hezky ale bohuzel se to minimalne u me uplne miji ucinkem. Prislo to proste s krizkem po funuse. I kdyz jsem u trojky cca 100 hodin stravil tak mi po ni porad zustava pachut na jazyku. Nerikam ze to byla vylozene spatna koupe ale datadisk me uz nechava uplne chladnym.
    • Pro lidi, co si to dohrali jednou na normal to mozna smysl ma, ale pro ty, co uz tam nahrali treba 500 hodin je to flus do xichtu.
    • Tushan
      no ale udělal to trošku pozdě ne ? já osobně jsme řval jak tur ještě před vydáním D3 a znam spoustu lidí co si stěžovali že tam přidaj aukci za prachy a odělají rozdělování statu a skillu
  • Hraje nekdo Grim Dawn ? Da se to ?
    • Veskoslav
      Kamarádovi k narozeninám jsem zakoupil ten Early Access a zatím říká, že spousta věcí skvělá, ale spousta zase strašná. Že ta hra má co nabídnout, ale v nynější podobě z toho má příliš rozporuplné pocity.
      • To je skoda, podle screenu a videii se mi ta hra docela dost libi, tak snad na tom jeste zamakaj. I kdyz to ta hra ted asi bude mit dost tezky...PoE f2p, D3 datadisk...
  • o diablu 3 toho bylo uz napsano hodne, takže jen stručne: dekujeme konzole
    • Veskoslav
      Až na to, že systém více hráčů na jedné konzole je naprosto strašně vyřešený, obzvlášť, že nemáš volnost pohybu jako při online hraní. Vypadá to hůře než na pc, je to dražší jak na pc. Skvěle je udělán pohyb pomocí gamepadu, ale na myš to stále nemá. Ale tím to tak končí. Loot bude vyřešený, systém předmětů a zrušení aukce taktéž. Navíc na pc mám automaticky i digitální kopii zdarma. A spíše děkuj pc a Blizzardu, že umí dělat pořádnou konverzi a neserou na to, když je to konverze konzole-pc.
      • spíš to bylo myšleno ironicky protože mam pocit že cela ta hra zkonzolovatela a mam podezreni ze byla od pocatku navrhovana pro casual console gaming
        • kterej blb m klika minuska
          • ja
  • Tohle bude fail, hra nemá žádny endgame, prostě chybí motivace ji hrát dál po tom co zmizely aukce už vůbec, celý datadisk je na 3 hodiny hraní a máte z něj všechno vydolované, smůla jak to skončilo ale ještě mají čas .. :)
    • Veskoslav
      Diablo a tento typ her se nehraje kvůli endgame. A jestli si DIII hrál kvůli aukci, tak se vyhni celému univerzu těchto her. Není to naprosto pro tebe. A mají čas na co? Aby tam kvůli lamám jako ty vrátili aukci? *7*
      • Pokud není endgame , tak k čemu je další hraní, k čemu by jsi chodil 4 akty dokola a dokola kdyz ti to nic nedá, máš paragon lvl 99999 a je ti to naprosto k nicemu protože pokud tam nejsou aukce a nemůžeš tradovat s legendárkama .... řekni mi co vůbec v té hře chceš dělat ?
        • Veskoslav
          Nevím kolik ti je, ale právě proto jsme hráli DII. Abychom měli to nejlepší, co jde. A trvalo to s prominutím kurrva hodně dlouho než jsme měli to, co jsme měli. A Diablo vždy bylo o tom, že sbíráš předměty a vylepšuješ zbroj. Příběh je tam asi tak důležitý jako v porrno. A aukce? Největší kokotina, která naprosto postrádala herní styl Diabla. Najdi si a nebo zhyň. Kvůli ubrekánkům bylo sníženo HP v Infernu, snížený damage a vše jenom proto, že děcka kňučela, že nejtěžší část nemůžou projet. Tohle opravdu nechci....Jde vidět, že jsi naprosto nepochopil o čem Diablo je. To jde možná pochopit u 12-13 dětí, co chtějí vše rychle, musí mít jasný cíl a konec a nejlépe co nejsnadněji. Takto Diablo nikdy nefungovalo. Až do příchodu debilních aukcí právě pro lidi, co nemají čas a ani náladu hledat a prolézat znova a znova akty.
          • K čemu ti to je mít nejlepší zbroj ve hře ve které jsou 4 akty a hru i na nejvyšší obtížnosti projedeš za nějakou chvíli ? Jako proto aby jsi projel jeden akt o 5 min rychleji protože máš lepší gear ? Celá myšlenka téhle hry je postavená na hlavu, super že máš dobré itemy, ale když už s nima nemůžeš ani obchodovat tak ta hra nemá cenu... jen se zamysli.
          • Asharak
            Achievementy sis vypracoval na papír aspoň? *15*
      • http://www.youtube.com/watch?v=bdwQ5aXOStQ
      • no jasne ze se hraje kvuli engame

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit