Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč má veskoslav tolik mínusů? Se vším co napsal souhlasím!! D3 prostě není pro děcka, kupte si Mária a nebo s králíkem sbírejte mrkev.
  • Ne!
  • mám dotaz dá se nějak nastavit abych mohl hrát D3 na xbox controlleru ?? myslím pc verzi ...na myši je to fakt oprus :-/
  • souhlas! naka postava ktera by umela healovat tam vylozene chybi..Witch Doctor ma jen par buffu
  • K čemu ti to je mít nejlepší zbroj ve hře ve které jsou 4 akty a hru i na nejvyšší obtížnosti projedeš za nějakou chvíli ? Jako proto aby jsi projel jeden akt o 5 min rychleji protože máš lepší gear ? Celá myšlenka téhle hry je postavená na hlavu, super že máš dobré itemy, ale když už s nima nemůžeš ani obchodovat tak ta hra nemá cenu... jen se zamysli.
  • Bud si to nehral v nakym novejsim patchi nebo pekne kecas. Legendarek sem mel a mam plnej stash. A to ty nepotrebny jeste rozdavam :) Veci za stamiliony sem nasel vice, za miliardu jeden.
  • Konečně důvod,proč oprášit zašlé dvd a hru opět nainstalovat.
  • pro x9 (tatara) : ty voe, takže radší dáš za diablo 1300 než aby sis koupil pošahanou animaci čistě pro svou postavu za 100 v poe (s naprosto férovým freetoplay modelem), no ty seš fakt brain to sem nežral
  • Asharak
    Achievementy sis vypracoval na papír aspoň? *15*
  • Asharak
    Využít zkušenosti a okopírovat to co už jednou udělali je fakt jednoduché a všichni ho mají rádi že? (Hi CoD MP), ale když jsem si říkal co do toho chtěli přinést, tak určitě nové věci a jiné systémy, a tu je ten problém že ten systém neodpovídal tomu co se očekávalo.
    Ne, určitě není jednoduché využít zkušenosti a hned uspět, pokud chceš přijít s něčím novým. *4*
  • Spoléhat na svůj drop? Hmm, tak proto těch 700 hodin, z toho 699 hodin čekání, že konečně něco padne. *6*
  • To je sice pravda, ale člověk by alespoň čekal, že se Blizzard poučí po tolika zkušenostech, bohužel tomu tak nebylo, ale vydali opět nedodělanou hru (nikoli technicky ale obsahově), kterou 10 let vyvíjeli a ještě 10 let ji budou opravovat a ladit.
  • napodobne zo zaciatku tam vela veci nebolo ale potom pridali mp, infernal machine paragony atd celkovo hra sa stale meni k lepsiemu preto nechapem ten hate...hlavne sa mi paci ako upravili public
  • ja by som bol tiez za nekra celkom mi chyba vyvolat si armu a v klude si ist robit nieco ine zatial co mi armada bojuje:D
  • Bez poradnyho pripojeni nema cenu hc hrat. Ja sem zatim umrel dvakrat, ale pokazdy svou vlastni chybou. Takze se muzu zlobit jen na sebe *5*
  • Presne tak, me D3 hned po vydani taky trochu zklamalo. Ale dneska je ta hra uplne nekde jinde, nez v kvetnu 2012.
  • Ačkoli jsem na D3 zanevřel a dlouhou dobu hru hatil, tak po dlouhé době jsem se k D3 opět vrátil, otestoval ji v dnešním stavu a musím objektivně uznat, že to co jsem kdys hrál (myšleno normal+nigtmare obtížnost) tak to opravdu nebylo diablo, protože pravá zábava začíná, až na obtížnosti hell+10 a inferno. Dokonce jsem si zvykl už i na aukci, když už mi teda nic kloudného nepadá, ale těším se na nový systém lootovaní, který má být v datadisku lepší a bez aukce, no nechám se překvapit jak to nakonec celé dopadne. Snad nebudu opět hatit :), ale myslím si dle toho co jsem zatím viděl, že už asi ne a D3 se konečně stává hrou hodno svého jména.
  • co treba druid a kouzla jko lečení, insect swarm, tajfun, miniony, premena v ruzna zvirata a pod.
  • Dobrý no, tak s D3 vs. D2 se asi neshodneme Tak aspoň mi řekněte, jaký si myslíte, že přijde charakter v případném druhém datadisku po Reaper of Souls? Určitě to nebude melee. A jelikož si komunit řve po nekromantovi a Witch Doctor není úplnej summoner, tak bych ho tam i viděl. Podle statistik http://diablo.somepage.com/info/paragon-distribution#character je Crusader mixem monka a barbara, takovej namakanej paladin. No a co další charakter?
  • parchanti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit