Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj, manuál s kresbama prstokladu pro vrhání kouzel byl super :)
  • Tyjo, ty starý krabice vám závidim. Byl k tomu i velkej manuál?
  • HC jsem si zkusil jen na chvíli, ale nemám úplně super připojení, takže by mě smrtící laq rozhodně čekal, a mám jen jedny nervy:))
  • Veskoslav
    Nevyčítám ukliknutí, jenom to, že to nešlo změnit i když jsem hrál střízlivý. A to byla největší chyba. O archaickém rozlišení ani nemluvím. To mě tenkrát nasralo, obzvlášť za 1600 hra.
  • Me D3 1.0 prestalo po cca 20hod bavit. Ale pak sem zacal hrat HC, čekoval kazdej novej patch a hlavne sem prestal pouzivat aukci no a vysledek je ten...ze to hraju doted a mam tech 700 hod :) Sam se tomu divim. Vlastne je to dost sileny cislo, u D2 mam tech hodin mnohem vic, ale tehdy sem byl prece jenom o dost mladsi krucinal...
  • mě třeba přišlo že má D2 dost ošklivou grafiku a animace proti jedničce, když jsem si ho tenkrát za těch nekřesťanských 1999,- donesl z Bontonlandu *4*
  • Ja sem se prekliknul i strizlivej *10*
  • Komunita a recenzenti není jedno a to samé.
  • 700 hodin? Hm. Fajn;)
  • Říkal jsem, byl to běh na dlouhou trať, zjistit co a jak funguje. Co se ti líbí a co ne. Já neříkám, že D3 v herních mechanismech nefunguje, naopak, ty jsem vychvaloval;) Nevím jak tebe, ale příběh mě opravdu zajímá. Klikat a klikat a vylepšovat si zbroj je dost prázdný, což ti asi nevadí:) Co si pamatuju, tak čeští recenzenti byli buď šťastní nebo lehce rezervovaní (protože nechtěli vypadat jako fanoušci clickfestu). Každopádně to, co si jakej recenzent myslel, je zcela irelevantní.

    P.S: To mi chceš říct, že vyčítáš hře, že jsi byl ožralej a uklikl ses v rozlišení 640x480? :)
  • V kvetnu 2012, kdy vyslo D3 a strhla se ta vlna velky kritiky (castecne jiste opravneny), sem si naschval na netu vyhledal stary recenze D2 (bez datadisku). A D2 bylo hodne kritizovany!
    D2: LoD patri mezi moje top 3 hry vsech dob. Ale jde o hru, na ktery blizz delal 10let nebo i vic. Rozhodne to nebylo tak super hned od zacatku *3*
  • Moje D3 funguje teda paradne. Uz mam pres 700 hod a rozhodne jeste nekoncim. A v cem je to tajemnstvi? Je to naprosto jednoduche - staci NENAKUPOVAT itemy na aukci a spolihat se na svuj drop. Pak clovek zjisti, jak skvela hra D3. A hlavne zjisti, ze padaj super veci, padaj casto a neni problem hrat inferno jen se svyma dropama. Proste diablo zabava *14*
  • Vsak sem nepsal, ze ty jsi ten hater. Pro me osobne je Diablo uz od druhyho dilu multiplayer hra, samotnyho me to nebavi. Jak sem vyzkousel battlenet, tak sem single hral jen kdyz nahodou nesel net. Pribeh mi treba prijde v D3 mnohem lepsi, u dvojky si nepamatuju v pribehu na jediny prekvapeni. Co sem poslouchal soundtracky z D2 i D3, tak mi prijdou srovnatelny. Dvojka byla lepsi v itemizaci a taky mi v D3 chybi rozdelovani bodiku po novym levelu.
  • Veskoslav
    Ano vážně mě bavilo si tvořit nové a nové postavy jenom kvůli tomu, abych pak zjistil, že na vyšším levelu je to, co jsem si vytvořil k ničemu a můžu začít znova. A ano fungovalo dobře, to D3 funguje taky. A příběh? Vážně? V Diablu? Hrajeme asi jinou hru. DII taková, jaké je te´d vychvalována přišla až s příchodem datadisku. Do té doby chtěly polovinu Blizzardu minimálně vypálit. A recenze? Přečti si je, co na to psaly:)

    P.S: A to nemluvím o tom, že jsme DII občas hráli opilí po Lanu a při překliknutí na schopnost, která byla naprosto k ničemu, tak jsme druhý den akorát smazali postavu.
  • Ja si hlavne pamatuju, jak sem se treba omylem uklikl a zkur**l sem si postavu. A to naporad. A kdo pak za takovou postavu chce hrat? Ja ne.
  • a to ti přijde jako výhoda, že jsi nemohl zresetovat skilly a jel jsi ty 3 namaxované schopnosti od začátku do konce až do zblnutí?
  • Já nejsem "hater". D3 pořád hraju, ale zcela konstruktivně kritizuju určitý prvky tý hry. Převážný rozdíl mezi D2 a D3 je ten, že D2 je určeno především pro silný single player zážitek, a to nemluvím o online only, ale o zakládání si na kvalitním příběhu, ponuré atmosféře, skvělém hudebním doprovodu. Rád bych od vás dvou slyšel něco konstruktivního a ne jen planý kecy.
  • Nic absurdnějšího jsem v poslední době neslyšel. Diablo 2 fungovalo i bez synergií, runových slov atd. Hrálo se to skvěle. Nebylo jednoduché se dostat na nejvyšší level. Bylo nutné hledat lepší zbroj a krůček po krůčku postupovat. O příběhu, který byl sám o sobě zajímavý a měl i fajn zvrat mluvit nebudu. Ale opravdu to fungovalo. Navíc se nedaly jen tak zresetovat body zkušeností a tudíž to byl běh na dlouhou trať, abys ovládnul nějakej charakter. Podle mě to fungovalo.
  • Na to D3 hateři radi zapominaji, ze D2 verze 1.0 bez datadisku nebylo ten herni klenot, na ktery vsichni se slzou v oku vzpominame...
  • Veskoslav
    Když jsem si to přečetl, tak jsem pochopil, že jsem to špatně pochopil, ale už se mi to nechtělo opravovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit