Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film mi propomnel, ze existuje tron 2.0. po sedmi letech z killer modem prinasejici rizliseni pro sirokouhle monitory a hires textury amax aa sem se do hry pustil. no a diky jeji stylizovanosti je to stale vynikajici hra, ktera kupodivu ani moc nezastarala, tak jak by se od 7 let stare hry cekalo. Skoda, tohle by si zaslouzilo pokracovani 3.0.
  • Pouzivam google chrome a nejde me to taky proc maji ceske servery porat tendenci umistovat videa nekde na nejakych otresnych serverech a nemuzete to proste fuknout na youtube nebo neco podobneho ? nejde tu zase prepnout rezoluce a je to proste naprd :( je to porad dokola neustale problemecky s videama ktere jsou nekde na ceskych serverech vecne tam neco nefunguje *10*
    • no tak to tedy nevim mě to jede v poho žádný sekání a můžu i přepnout resolution a taky mám google chrome asi je načase vyměnit grafiku nebo připojení k netu hochu ne si jen stěžovat.
      (PS: try new java update and flash update).
  • taky se mi to seka, neni to nahodou 1080p?
  • Ale je to škoda , potenciál by to mělo. Škoda že ho promrhali.
    Jinak mám firefox a s přehráváním žádný problém.
  • Já mám firefox 4.0 internet nemám nějak rychlej a video se mi za celou dobu ani jednou neseklo takže možná problém nebude v přehrávači ale někde jinde....
  • SPRAVTE NIECO STYM PLAYEROM , MAM RYCHLI INTERNET ALE TOTO KAZDU CHVILU SEKNE , NEDA SA TO POZERAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Porid si Operu 11.0, nepouzivej paskvil typu Explorer nebo Firefox a nemas sebemensi problem...
      • Kvôli jednému videu nemienim sťahovať nejakú Operu.
        • Hmm tak se na to nedívej jednoduché ne ?
    • No pravda je, že mě to taky jede pěkně nahovno. Ale přes CAPS to vážně vyřvávat nebudu.
  • Skoda ze to dopadlo takhle. Zminovana hra Tron 2.0 me strasne bavila...
  • Hezká recenze. Autor se nebojí říci pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit