Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steam 4ever
  • Na stemu si vede lépe COD MW2 než poslední díl Black ops.
  • A proč by se jako nemělo kupovat. Pořád je to 2 nejhranější hra na steamu a to jen díky tomu že je Team fortress zdarma. Myslím že je to pořád jedna z nejhranějších her na světě.
  • No, za tech patnact let nekrachnul microsoft a i ta ibm-pc platforma tu porad je, standardni opticke mechaniky tu budou dlouho, i kdyby jen externi treba do USB, a data z nich bude mozno vdycky prevest jinam. Zato ani jeden z tvurcu vyse zminenych her (bullfrog, microprose, origin - pisu z hlavy, snad se nepletu) uz neexistuje. A tahle moje zkusenost me vede k mym preferencim. Protoze ja si na stare hry opravdu potrpim.
  • Tohle bych valve nevyčítal, značná část/většina moredních her potřebuje buď aktivaci přes internet, nebo být rovnou připojený k internetu. Valve je jen distributor, ale co až vydavatel zkrachuje, případně se rozhodne, že staré tituly už nepodporuje? Viz EA a dva roky staré sportovná tituly.
    Čili argument jako takový určitě beru, ale nemyslím, že má smysl to vyčítat steamu, který se tak zatím nechová, a nezmíní se vydavatelé, kteří to již praktikují a u kterých je to mnohem horší.
  • A co když krachne Microsoft? Nebo se zruší platforma IBM-PC? Co až se přestanou používat optické mechaniky?

    Jistě, vždy lze použít starý HW a SW (i když i ten po čase umře), ale stejně tak Valve přislíbilo, že dokáže deaktivovat ochranu Steamu a zpřístupnit všechny hry ke stažení jejich majitelům.
  • Fifa ani NHL tam být nemůže protože to je od EA a ti májí ORIGIN
  • to je len za prvy polrok, takze ak tam nieje ten posledny prepadak CoD tak si stoho tazku hlavu nerob.
  • No, digitalni distribuce ma jeden velky problem a to nejistotu do budoucna. Co kdyz Valve za deset let ukonci provoz? Ja mam a obcas dkoknce hraju i hry zhruba 15 let stare, treba syndicate, x-com nebo system shock a jsem rad ze funguji i dnes. Proto radsi preferuji nezavisle krabicovky. Digitalne kupuji jen drobnosti na PSN a na mobil, kde to nejde jinak. Ale je to sazka do loterie. Nekdy muze byt naopak zivotaschopnejsi digitalni distribuce, to se ukazuje treba u PSP, kde na PSP 2 nepujde hrat PSP hry z UMD, kdezto ty digitalne distribuovane ano. Takze u PSP naopak preferuji digitalni distribuci.
  • nejak sa mi to nezda, 4)CS, to ako fakt niekto este kupuje povodne CS?
  • Jsou v tom seznamu zahrnuty vsechny tituly od vsech vydavatelu? Nejak se mi nezda, ze by v top 10 chybel typicky top titul, nejaky dil CoD a nejaky sporty fifa/nhl, ktery se pokazde prodavaji jako rohliky...
  • Taky jsem si steam v poslední době oblíbil. Portal2 a Magicka si první dvě místa poprávu zaslouží.
  • Ani bych se nedivil. Jít někam a koupit hru v obchodě za plnou cenu nebo si počkat na extrémní výprodej na steamu a koupit hru za stonásobně nižší cenu v pohodlí svého domova . Na steamu se hry neztratí ani se nepoškrábou cd k tomu automatické updatovaní , patchování zcela automaticky. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit