Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonce i obecne negativni lide na rpgcodexu tomu davaji relativne pozitivni ohlasy. Zajimave!
  • Asi jediný Fallout který sem dohrál i za hloupou postavu. Hlavně teda kvůli tomu bombovýmu mazlíkovi. Počkat si se vyplatilo.
  • Fallout 2 mám teď rozehraný, naprosto luxusní záležitost. Inteligentní a vtipná.

    Bohužel se ke mně připal pes, který přináší extrémní smůlu a já nevím, jak se ho pořádně zbavit. Sice jsem díky němu vyhrál pár boxerských turnajů, ale raději bych návrat do normálu.
    • Taky se mi to stalo a někde na internetu jsem se dočetl, že se s ním musíš zavřít v jedné místnosti a sejmout ho. Je to příšerně zdlouhavé, ale povedlo se mi to. Jiný způsob možná ani není.
    • zab ho
      • Má moc HP a hned uteče. Zabít jde prý dvěma způsoby a dané lokace jsem ještě nenašel.
        • ja uz si to nepamatuju, ale myslim, ze jsem zadne spesl lokace nehledal...zkousel jsi mu ,,zkryplit,, nohy treba ?
  • dosahuje 70 % kvalit falloutu, ale je dost krátký(pochopitelné)
  • Fallout 1.5: Resurrection strčí v pohodě do kapsy většinu současných RPG od rádoby renomovaných studií.
    • A to nam oznamujes nebo si to jen myslis. Protoze pokud jen myslis tak v poradku, ale jestli oznamujes tak se jdi vy*rat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit