Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako ja nikomu nechcem šahať na jeho méďu ( alias dotknut sa niakeho cs fana :D) ale tato hra vyzera priserne a urcite tomu nepomahaju znackove auta alebo kosenie z P90 a pritom tocenie volantu s kolenami (mozem sa mylit :-) ). Trochu mi to prislo ako niaka freewarovka na online hrach *12*
    • jenže třeba takovej battlefield se hraje úplně jinak, než jak se prezentuje videama. Já si počkám na samotnou hru ... proti arkádě nic nemám. Naopak by zbraně měly mít nějaký vyvážený recoil + damadge... a ne jako to předvádí již zméněný CoD, BF...
  • Budou tam mit auta AUtomaticke prevodovky ??? *6*
  • ucho
    jede to na Left4Dead 2 enginu, takže graficky je to naprosto dostatečný. mrkněte přímo na nějaký gameplay videa. úplný propadák to být nemusí a mapy s úkolem můžou být zajímavý...
  • Neustale se nadava na CoD BF a kdyz se objevy neco novyho, stejne to rozcupujete :-) Ano, taktiku jsem taky videl naposled v project reality a SWAT...no ale co? Netradycni arkada v nestandartnim MP muze byt s kamarady zabava. Tohle sice vypada stale jako alfaverze, ale uz muze jenom prijemne prekvapit :-)
  • No po 5 drinkech to bude hratelne , mocenky *4*
  • Kozy
    To jsem docela překvapen jak se to nikomu nelíbí, mě ta svižná akce vcelku zaujala. Zrovna jsem si chtěl koupi GO ale spíš půjdu do tohohle.
  • Kein
    Pokud budou auta takové jak jsem viděl na youtube tak ať je tam radši nedávají.
  • Jak si dovoluj dát do názvu tactical??
  • dust,dust2,aztec ? Autor hral pravdepodobne cs naposled nekdy pred 10 lety :)
  • Připomíná mi to první záběry z Duke Nukem Forever
    • Přesně, napadlo mě to samé *8*
      • Hele mínusátoři, tentokrát jsem to myslel v dobrém. To E3 video Duke Nukema bylo parádní a tohle dost připomíná, tak jsem to myslel *3*
        • Jenže to bylo jenom video, hra byla hrozná...
          A tohle podle mě nemá pěkný video a hra bude asi ještě hroznější :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit