Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude tym ze to je len oznamovaci trailer ...a povedalo ti to dost o prostredi a o tom ze to je survival hra
  • God-of-War
    Težkej masakr.
  • Tak to uz jsou dve hry, ktere mi prijdou velmi lakave, Bloodborne a Wild.
  • Moc hezké, ale PS4 kvůli toho nekoupím. Škoda.
  • Zaujimava prijemna hra uvidime aky bude skutocny gameplay...
    No ten OROL ma DOSTAL na konci NADHERNY bol !!! EPIC OROL
  • Johnny
    A to video mi mělo říct jako co? Neřeklo mi vubec nic...
  • Vypadá to až tak strašně krásně, že se mi opět chce brečet nad pitomou "konzole/PC" exkluzivitou obecně :(. Mě se tenhle model tahání lidí k různejm platformám prostě nelíbí ... jj, vím, že si můžu holt akorát tak políbit klobouk a smířit se s tim, tak sorry za výkřik ;).
  • Magister_Peditum
    Vypadá pěkně.
  • kickasl
    To vypadá tak pěkně... Já to chci na PC. Takových her moc není.
  • davidBray
    co na tom, že budeš moct hrát za psa nebo i prase. Hlavně aby šlo hrát za čub(k)u nebo svini. To by teprve byla rovnoprávnost!
  • To je darek vsem tem kriklounum, co se ozyvaji, kdyz nahodou nekde nejde hrat za zenu. Tak tady to pujde. A budete moct hrat nejen za zenu, ale i za kostlivce, psa nebo i prase. Snad vas to uspokoji...
  • Mato1987
    Vyzerá to fakt nádherne, ďalšie milé prekvapenie od sony.
    takže po Abzu, Rime a Shadow of the beast ďalšia indie parádička do wishlistu :)
  • Nejsem zrovna konzolový fanda, ale video hodně zaujalo. Vypadá to dost originálně a působivě. Až mě překvapilo, že dnes ještě něco takového jde. Po Uncharted druhá hra, kvůli které bych nad koupí černé krabičky minimálně začal uvažovat (v teoretické rovině, protože zatím je dokončení hry ještě asi daleko a netuším, jak se to bude hrát *4* )
  • TheGGG
    LUXUS PS4 FTW. *14* *14*
  • Neurazí
  • Krescz
    nejoriginalnejsi projekt za posledni roky
  • Ďalší dôkaz že ak konzolu tak jednoznačne Playstation. ( niesom žiaden fanboy, len som prežil 2 RROD na xboxe 360 )
  • Gordar
    Tohle mě zaujalo, konečně něco zajímavého, kde autoři zapojili fantazii.
  • Vypada to zvlastne a zajimave zaroven. Vyklubat se z toho asi nakonec muze cokoliv, ale trailer minimalne navnadil.
    Vypada to neotrele, za me palec nahoru.
  • Ačkoliv se o té hře ještě moc neví, tak musím říct, že z celé tiskovky mě zaujala asi nejvíce. Už jen tou atmosférou, prostředím, myšlenkou. Tažko říct co se z toho vyklube, ale vypadá to určitě hodně zajímavě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit