Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně mi to připomíná filmovou sérii Hellraiser, konkrétně první díl. A to se mi líbí.
    • fizola
      Presne toto ma napadlo, naposledy mal niečo spoločne s Hellraiserom Condemned SPOILER Kvoli tomu demonovi z konca hry co ovplyvnoval chovanie SPOILER nakolko celkom tam pouzili design Pinheada
    • Zdravím tě z pekla! Já mám Hellraisera taky rád *3*
      • Popravdě, tvůj avatar jistou náklonnost evokuje :-)
  • Rhulad
    skrz na skrz casualem prolezlá Bethesda a horor= hmm nechává mě to chladným... jinak trailer je vykradačka japonského hororu nic proti.
    • Prakticky každý trochu známý horor u nás je vykrádačka (remake) nějakého japonského originálu....
      • Rhulad
        Nj máš recht, ale tohle mě nějak silně připomnělo Grudge
    • Ááá pozor, už ho tu máme, největšího hardcore hráče! Jinak mi trailer dost připomínal SAW, až na tu příšeru teda.
  • ZvacA
    Jsem zvědavej, jak Mikami naváže na kořeny survivalu. Zatím jenom tlachal, ale jestli on zrovna bude ten, který se dokáže vymezit mezi "starou školou" a požadavky "mainstreamu" a dnešních divných standardů, to se uvidí. Ale je fakt, že Capcom a jeho Biohazard, přestože ten si principy zmodifikoval dle libosti a momentálně o přímou konkurenci nejde, potřebuje konkurování jako sůl, alespoň to nostalgicky založený o tom, co znamenal a může znamenat survival-horor.
  • ale že jsem se lek, když na odkaz obrázky na mě vyskočil Mario *1*
  • už od prvních tónů *15* si bude třeba dávat v této hře Bacha *3*
  • residentevilfans
    Konecne hned mi to zvedlo naladu. *5*
  • Vypadá to romanticky. *1*
  • Tvurci horrorovejch her by už nekdy mohli zkusit vytvořit nějakou strašidelnou příšeru která není jen muntantem nebo slepencem z různejch lidskejch končetin. Strach se dá vytvořit i jinak než zrůdama. ( btw rozlišujte mezi strachem a leknutím)
    • excuse me? http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120815164311/theslenderman/images/a/a1/Untitled.png
      • Zrovna nejaký somár v saku s maskou na hlave je zrovna ten príklad ktorý som nemyslel. Ja nechápem čo sa to deje s ľudmi. To fakt nejaký Slenderman je hrôzou týchto rokov :( . Ach kam sme to dospeli.
        • Tak teď opravdu nechápu, co vlastně chceš. Vadí ti předimenzovaní zombíci, protože jsou už moc. Vadí ti Slenderman (který je napříč hráčskou komunitou brán jako setsakra děsivej, ale tak což, každý má různě tvrdý kořínek) protože je to "Somár v saku". Co ta holčička z FEARu? Taky moc nudná? Nebo to zase bylo moc klišé?
          • Nemluvě o tom, ze eight pages nejsou děsivé kvůli somárovi v saku, ale kvůli tvojí představivosti, která tě při té hře děsí víc, než ty chvíle, kdy se Slender opravdu ukáže. Copak to není to, cos chtěl?
            • Approve. Těžko něco dodávat *5* *3*
            • Daj si do gúgl duch, poltrgeist alebo temnota a nájdeš omnoho strašnejšie veci než nejaký Slender či čo to je. A áno máš aj pravdu atmosféra je 90% úspechu než samotná príšera. Ja ti nevravím že by som sa nezlakol keby že sa za mnou objaví v tme nejaký slenderman ale určite by som sa neľakol tak ako napr. Lickera alebo aj Almy( neviem ako sa presne volá tá malá s F.E.A.R-u) F.E.A.R je dobrá hra a tá holka mi párkrát nahodila strach jak bulo :D *7*
    • Úplne s tebou súhlasím je fakt že v poslednej dobe sú tie príšery aj mutanti strašne komixový a neni ani možné sa ich ľaknúť pokiaľ nejde o naskryptovanú scénu. Ja by som bral aj niečo ako sú duchovia, poltergeist alebo len úplné temno. V poslednej dobe sa mi páčil napr. princíp hry Alan Wake. A k tým mutantom, zombie atď. boli doby keď bola predstavivosť hlbšia než možnosť zakomponovania do hry pretože ich obmedzovala technológia, dnes majú k dispozícií najmodernejšie možné veci a nevedia ani spraviť poriadne rýpance od pokúsania, roztrhnuté tkanivo a odpudivý výraz v tvári. Veď porovnajte sami napr. http://images.wikia.com/residentevil/images/4/48/Infected_scientist.png
  • Cypri
    PC. Super!
    Už aby to tu bylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit