Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak tohle fakt potěšilo! Snad se to vybere a klapne to. Hlavně musí zůstat jednotlačítkové ovládání!!!!
    Nejlepší by bylo,převzít herní model přímo ze starého swosu a naroubovat na to novější grafiku(decentně,jen takovej facelift). Jen né žádné 3D a různý serepetičky. Online multiplayer bude bomba. KONEČNĚ! Dnes se dá swos na pc hrát online přes emulátor amigy,ale i když je zapnutí otázkou pár vteřin,tak to prostě není ono jako hra s plnou online podporou na steamu. Mimochodem swos stále žije a hrajou se i ligy a poháry http://www.sensiblesoccer.de/community/rankings/view/5 a každoročne se pořádá offline Mistrovství světa :)
    • jj, toceny strely, dlouhy centry na hlavu nebo do skluzu bez packovacich asistentu, to bylo to pravy koreni pseudosportovni zabavy *5*

      fifu jsem hral jen 93, kde stacilo clonit brankari pri vykopu a neslo prohrat zapas *1*

      pak myslim wc98 a pes asi 3 nebo 4 (posledni, co udajne sla to hrat po lanu), kde me bavil jen multak, ale jinak realita tem sportum moc na zabavnosti nepridava
      • a zapomnel jsem na vedeni mice, kde sice staty hrace hrali nejakou roli, ale bylo to tak trochu jako behani s neuvarenym vajickem na lzici, porad na hrane omelety
  • Super zpráva! Snad vyberou dostatek peněz a hru vydají. SWOS 96-97 legendární gamesa, kterou doposud nepřekonal žádný jiný fotbalový titul. Ta hratelnost... TA HRATELNOST!
  • Nevím proč, ale při shlédnutí videa se mi vybavil Horst Fuchs:)...Jinak sensible jsem měl rád..zajímá mě jestli je to přenesitelný zážitek i do dnešní doby.
  • Sensible byl nejlepsi fotbal,snad to vyjdeaby byl stejne kvalitni a zabavny *14*
    • To asi záleží na tom, jak se k tomu postaví. Taky pro mě to byl nej fotbal. A to hlavně proto, že se nesnažili dělat simulaci, ale hru na téma fotbal.
      Všechny ty dnešní FIFy, PESy, NHLka apod. mě nebaví. Snaží se co nejvíce přiblížit realitě, ale tím se zároveň vzdalují hře a zábavě.
  • Sensible 96/97 nejde hrát s kamarádem, byl bych rád za nový kousek na trhu. Mohlo by to být fajn :)
  • cumpi3
    no toho capka si pamatuji...pred vydanim SS06 s nim byl v Levelu rozhovor o te hre a fakt me navnadil...no, uz mu nic nezeru *1*
  • Mart9
    Blbost, pro takovou hru tady podle mě už není místo a ten člověk žije v minulosti.
  • No tak to by byla bomba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit