Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm už se těším kdy to víde?
  • Mé pocity jsou prakticky totožné. Buď jsem totální flegmatik, nebo je hráčská většina tvořena poseroutky *1*
  • Kdybys viděl ty ksichty, rozhodně by ses jich bál *3*
  • a co je na tom strasidelne?
  • Ksichty tych debilov, co to hraju a davaju na youtube, ze ako sa velmi "boja" pri po 60krat o tom istom *6*
  • ja jsem zase videl reklamu na mapplestory a podelal sem se z toho
  • MikeiXX
    Pro mě byl Slender veliké zklamání. Po těch všech pozitivních ohlasech jsem čekl silnější zážitek. Chození v lese s baterkou je sice fajn, občas se leknout taktéž, ale prostředí bylo silně fádní. Všudypřítomná atmosféra strachu se také nekonala. Například Cry for Fear z poslední doby bylo jiné kafe.
  • co je na tom strasidelne?
  • To, že chodit potmě v lese s baterkou je strašidelné, ví asi každý. Že to lidi baví a jsou ochotni za to zaplatit, se ví už od roku 1999 (Blair Witch). Herní průmysl je dost natvrdlý, když to zjistil až těd.
  • jnsCZ
    Slender není špatnej, ale ta původní verze (v lese) dává moc prostoru na manévrování a nabízí i poměrně slušný dohled. Na druhou stranu, některé spin-offy jako třeba Hospice nebo Sanatorium operují na podstatně menším prostoru a když na vás Slendy bafne za rohem, tak je to trošku intenzivnější zážitek.
  • to sem nasel taky hohor, Ju-On: The Grudge

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit