Přejít na výpis diskuzí

Tvůrci Age of Decadence se vrací s tahovým RPG Dungeon Rats

24.10.2016 14:09
Aleš Smutný   6 příspěvků

Rok po vydání spartánsky vyhlížejícího, ale obsahově povedeného (viz recenzi) RPG Age of Decadence, se vrací jeho tvůrci s novým titulem Dungeon Rats. Odehrává se ve stejném „římském“ světě jako Age of Decadence, ale obsahově bude trochu jiné. Prim tentokrát budou hrát tahové souboje, čili s plížením...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hru sem dohrál, mohu vřele doporučit všem, kdo mají rádi tahové boje nebo po dohrání Age of Decadence chtějí ještě něco navrch.

  Je to lineární dungeon crawl s těžkými souboji, není tam žádný filler. Při každém boji se budete muset sakra snažit. Nejtěžší obtížnost je ta defaultní z Age of Decadence, nižší mají slabší nepřátele, tak si dle toho vyberte. Souboje jsou ale těžšá než v AoD, protože nepřátele mají lepší statistiky. Dodge tedy například není tak silný, stejně vás budou trefovat. Je to paráda, doufám, že bude hra mít úspěch.
 • Age of Decadence mělo skvělý a originální příběh a v jako v jednom z mála RPG questy dávaly smysl a jejich plnění bylo v závislosti na schopnostech postavy. Tohle koupím z fleku.
  • KrPa
   Mě se na tom Age of Decadence libí, že je z období říma, je to mlátičkové rpg nebo více zaměřeno na příběh, rozvoj postavy, ukoly a kecani?
   • Mlátičkové není, naopak, hodně textu, zajímavé lokace, intriky, atd.
 • na Ganimed i na Dunegon, já letěl tam...
  • Města pořád stejná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit