Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • som zmateny neviem si predstavit dobru hru o ninja kortmackach....na durhe strane si neviem predstavit ze by tvorcovia bayonetty spravili zlu hru
  • Dalsi silenost, kterou zachrani zkusene ruce vyvojaru s Platinum Games? Ty novy Transformers pusobi na prvni pohled jako silena hovadina, ale hratelnosti je to hodne dobre. Na tohle jsem tak docela zvedav.
  • A bude tam i mistr Tříska?
  • me pripadne ze je to jasne ucelove cileny na Teenage Murica Newbie Turds.
  • kubi-wan
    Na tuhle hru se dost těšim... i proto, že předešlá želví hra (Out of the Shadows) je dost zatracovaná a mě přesto hodně bavila... jak mě pak asi může bavit hra od mistrů žánru? *14*
  • Omfg, tvůrci by se měli znovu a pořádně podívat na TNMT, zvláště postavy by mohli vypadat alespoň podobně. Design např. Trhače zase úplně mimo mísu a přitom v TNMT seriálu bylo top postavou.
    • Hra bude spíš vycházet z komiksu od IDW. Ztvárnění želv ve hře je těm komiksovým hodně podobné. P.S: Ilustrátorem je týpek jménem Mateus Santolouco, svojí tvorbu postuje i na deviantart, stojí za to se podívat *4*
  • mrhaní talentem božského PG *14*
    • Vogon
      Cože? Vždyť Platinum tyhle licence velmi očividně miluje. Navíc buďme rádi, že ještě dostávají práci, jelikož jejich hry se málokdy prodávají dobře i přes nezměrnou kvalitu.
      • jako jo, ale Bayonetta 2 má mega na WiiU, což je docela slušné...
    • Vojta_Ilavsky
      Pojďme se bavit o Transformers.
      • Na filmovou značku ok, na poměry PT průměr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit