Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus
    Tak pro mě je tohle naopak povinnost a vztah jsem si nikdy nijak zvlášť neudělal ke Gabrielovi. Broken Swordy miluju, především kreslenou éru. Nástup 3D tuto sérii trochu zkazil (u Gabriela nemluvě). Původní dva díly jsem hrál snad 5x a velice rád si je kdykoliv zopakuji. Doufám, že se tohle krásné balení dostane i na náš trh, protože bych si rád udělal radost k březnovým narozeninám *14*
    • jednička super, naprostá bomba, alespoň pro milovníky Da Vinciho kodu, rosenkruciánů, tajemných spiknutí atd. Dvojky o dost velké poznání šlabší, měl jsem problém to dohrát, nedokázala mě to udržet. Ty další už jsem nehrál.
  • sice je všechny mám digitálně, ale stále mě neopustila vášeň pro krabičky a limitované edice, tahle se bude vyjímat hezky ve sbírce
  • Tahle série mi sice k srdci nepřirostla, považuji ji za takovou hloupou kopii Gabriela Knighta, ale sběratelská kolekce vypadá docela pěkně a na poličce by mohla vypadat hezky...
    • Broken Sword (hlavně jednička) je lepší než GK.
      • PLuto.petr
        Pro mě osobně je série GK královnou adventur a mám ji nejraději, sérii BS si však taky rád zahraju. Každý má ale jiné preference a svět by byl hodně nudný, kdyby měli všichni stejný názor...
      • Pro mě ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit