Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeR
    Tyjo ale to je fakt. Já snad v životě neviděl film nebo hru s černošským duchem. To je zajímavý, že proti tomu se ještě nikdo neozval. Takhle tu rovnoprávnost nevybudujem! *7*
  • Dejte už tu držku z titulky, kdo se na ten hnus má koukat.
  • No, snad to bude min rasisticky nez Kingom Come kdyz uz je to zas ten samej zanr.
  • .... hm a neni nejak brzo novou hru?
  • user score 7.7, solidni hra, v recenzich dojeli na to, ze to vydali s nekolika chybama, ktery opravili az potom
  • No jo, vždyť přeci Dex je tak ohromná pecka, stačí se podívat na Metacritic. Nápad možný dobrý, ale studio špatné.
  • Úplně vidím Sarumana: "Váááliuuum"!!!

    PS: Lala je super...
  • Jako kdyby ti chtěla sebrat sáček s fetem *1*
  • Inquisitor
    Vypadá jako smažka" při absťáku.
  • Trochu moc bílá na Bílou *1*
  • Může být :) po ránu jsou všechny stejný :)
  • Já myslel, že to je Lucka Bílá... No nic...
  • Nápad to asi není špatný, ale nechápu proč jako ilustrační foto dávají nazlobenou rozespalou paní Blanarovičovou. :)
    Hum.
  • To je dobré , pokud ty stíny ještě nemají tvar postav , tak se nemáš čeho bát ;)
  • Tak to jo, duchařiny já můžu. Už se těšim na trailer.
  • Z takových her mi už tak jebe, že občas vidím koutkem oka stíny a když jsem na noční sám v celé budově tak je to docela nepříjemné *1*
  • Tady je zas někdo chytrej *3*
  • Zní to skvěle, těším se *14* Hlavně ať to není zas moc děsivé *7*
  • Nevyšel jim ten zabugovanej nesmysl Dex a ted na to půjdou přes kopůírák přes VR? že se nestyděj ... *7*
  • Myslím že je to pro VR dobrý koncept - když si vezmete klasického poltegreista, máte malé dějiště (jeden dům maximálně s nejbližším přilehlým okolím), k tomu spíše mírná dynamika... I jen jako "hrubý nástřel" mi to dává smysl, jsem zvědavý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit