Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuj, to je hnus...

    Chivalry je hra zabugovaná skoro ako skyrim, oni po štyroch mesiacoch (predstavte si, žeby ste mali hrať štyri mesiace neopatchovaný skyrim - to by si rozmyslel asi aj harcore masochista) v PATCHI opravia ledva tretinu bugov a viditeľných chýb v mechanike či balansovaní, ktoré tam nemali čo robiť od začiatku, a idú to vydávať za "dlc." Ale keďže oni sú "dobrí a nezávislí" , tak nám to "dlc" dajú zadarmo...

    Neskutočná drzosť. *11*
    • Skyrim bez patche jsem bez problému dohrál (ano, stáhl jsem si to - koupím si až kompletní hru včetně datadisků). Jistě, měl jsem štěstí a nebugly se mi questy.. ale stejně. Jde to. Jediné, co jsem si vylepšil, byly textury a to díky jednomu fanouškovskému modu. Upřímně, hrál jsem daleko více zabugované hry, než je Skyrim (Arma 2, Crysis, GTA IV, Battlefield 2 a 3, Age of Conan, Lock On atd.). *7*
      • Crysis a bugy? Hrál jsem to několikrát a nepamatuji se, že bych kdy na nějaký narazil - a to jsem vždy hrál jiným způsobem.
        • Tak si měl kliku jako já ve Skyrimu. *3*

          Mně se vyskytlo několik bugů. Ten nejzávažnější bylo nepřilétnutí letadla (vrtulníku), které mě mělo vyzvednout. Zkoušel jsem to mnohokrát a nic. Nakonec jsem to nějak vyřešil (nepamatuju si jak).

          Ale asi máš pravdu, Crysis jsem neměl dávat vedle BF2/3, Army a např. GTA IV. Když zase šlo o koridorovku a tam ty bugy já moc neztrpím...
          • Crysis si nepamätám, ale dobre si pamätám, že v Skyrime som niekoľko krát musel používať konzolu, aby som splnil questy, ktorých npcčka sa jednoducho "zasekli" a nerobili to, čo mali. A to aj v hlavnej dejovej línii.

            Ale úprimne, aj ja som hral aj ďaleko viac zabugované hry - napríklad daggerfall.
          • rhaegar
            Crysis bylo totálně bez bugů!
    • rhaegar
      Popravdě... já si neumím představit hrát čtyři měsíce i opatchovaný Skyrim :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit