Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Priste vypni i elektrinu, aby si nemusel psat takove nesmysly
  • je rok 2014, internet je zcela beznou soucasti na kazdem kroku a kdykoliv. Nekteri lide? by se meli zamyslet.
    • Jestli kazdy ma internet na kazdem kroku je nepodstatne (krome toho, ze to zdaleka neni pravda, staci se vzdalit z vetsich mest...).
      Ja treba nemam zajem o zadny online rezim a nechapu, proc jsem do neho tlaceny, kdyz hra puvodne mela byt bez problemu hratelna offline. Naprosto se obejdu bez obtezovani od ruznych retardu hracu a povinnost byt porad pripojeny me dost stve. Dneska maji vsichni pocit, ze kdyz hra neni online multi player, tak neni zajimava - coz je ale spise ukazatel, ze autori misto vymysleni zajimave single hry spolehaji na to, ze si budou hraci hru tvorit sami.
      • Solo mod kde te zadni "retardi hraci" otravovat nebudou, tam samozrejme zustane a pozadavky na pripojeni budou u nej minimalni.
        Jinak je vtipne, ze u hry, ktera je od zacatku primo postavena na principu onlinoveho sandboxu, kde budou hraci obsah z velke casti tvorit sami, si prave na to stezujes. Priste si tu nekdo zacne stezovat, ze jsou tam vesmirne lode.
    • hmmm bezne se tomu rika klamava reklama nebo podvod, kdyz koupi dostanes neco jineho, nez jsi chtel a bylo ti prezentovano....ale nekteri si proste na tu hlavu sr@t nechaji, ze.....
      • Dik dostanou refund tak o co jde?
        • reaguji na argument, ze internet ma prece kazdy, tak o co jde.....
    • No a co to s tím má společného. Vůbec nic. Zkrátka něco slíbili a teď to neplatí. To že někdo má nebo nemá internet, nemá nic společného s tím, jestli chce nebo nechce hrát offline.
      Já internet mám, ale občas prostě zakolísá a mě to ze hry hned vykopne. Než se vrátím už může být pozdě a ztráta může být veliká. Tyto chvíle zabolí nejvíc. Offline režim by ledacos vyřešil.
      • Offline režim by vyřešil to, že by ti přestala fungovat ekonomika a vygenerovaná galaxie by zůstala mrtvá a beze změn.
        Když budeš hrát sólo, hra se připojuje k serveru jen při transakcích na marketu, při killu, aby ti zapsala bounty a sem tam si stáhne aktuální stav soustavy, ve které se nacházíš.
        Žádná hrůza a malá daň za to, jak obrovská to bude hra.
        Neříkám, že to vykomunikovali dobře - mě samotného zklamalo jen to, JAK to oznámili, ne CO oznámili.
      • Jak jsem pochopil z toho vyjadreni, tak kdyz ti zakolisa internet tak se nic nestane a z niceho te to nevyhodi.
    • este mi zdovodni co ma spolocne to, ze je r.2014, sluzbu internet pouziva kopec ludi a to, ze niekto nechce na tom internete visiet cele dni? - hoci ho ma
      ty si typicky pako, mas sluzbu o ktorej vies hole one - facebook a google za internet nepovazuj a este zhadzujes ludi, ktori z roznych dovodov chcu hrat offline ohlasenu hru offline
      • takze je problem hrat hru ktora je online? preco?lebo nechces visiet cely den na internete?:D potom mozes pisat na fora a kritizovat ostatnych ze su zavisli a noliferi? alebo si myslis ze ta bude spehovat CIA ekd budes moc dlho na nete? a co taka wifi? bojis sa ze ti sposobi rakovinu? :DD
        • a ty vies ze ti tu rakovinu wifi nesposobi?
          jj, technologie su bezpecne a ludia len zomieraju v 90tke na divoky sex, pravda
          • som zabudol ze v stredoveku sa ludia dozili 120tky jak nic :D hej viem ze mi ju nesposobi, to len jednoduchsi ludia(konspiratori) si myslia taketo sprostosti
    • Jistě, hlavně v ČR. Napsal jsi úmyslně lež nebo jsi tak hloupý?
      • Ano hlavne v CR. Doma - online 24/7, mimo domov mobil - online 24-7 --> flexibilita a pouzitelnost. Nevim co mas za problem. Nehlede na to ze v CR mame v pomeru k ostatnim zemim velmi solidni internet. Zkus si nekdy precist noviny a ne se jima jenom prikrejvat.
        • Aaaa jiste, to vizejo, hosane mam tu 30 notesu, vsechny maji wifi, vsechny maji data, a v 50% pripadu nemaji jak se na net pripojit. Takze nezvan.


          Mimochodem, poptejte se tech, co testovali novy TTcko, jak to funguje v CR ... lol.
          • Ty ses nezvan. To ze si nedokazes zaridit pripojeni neni muj problem, moznosti tu jsou. Samozrejme jsou mista kde internet neni, ovsem tam taky urcite nebudu hrat hru (to uz davno neni hrani, ale pouze "hrani" - jakesi bezmyslenkovite wastovani casu a bezucelne smrdoleni co se podoba hrani na mobilu), ktera patri na stolni pc kde si ji v klidu budu hrat s pripojenim ktere samozrejme zavedene je.
            • Jiste ty dbile, moznosti tu je tolik, ze tu jsou lokality, ze kterych si ani nezatelefonujes ... boze tako dmnti by meli byt strileni za odmenu.
  • česká fanstránka - http://www.elitedangerous.eu
    české fórum - http://forum.hrobsky.eu
    na facebooku - https://www.facebook.com/elitedangeouscz

    Asi bude i cz/sk ingame skupina, už je teamspeak
    • tragedie.. skoro jako ta kolem ESO.. :(
      • Jsou dva typy lidí. Ti co pohrdají, a ti co mění věci k lepšímu. Ti co hází odpadky v lese a ti co je z lesa nosí. Je to napříč vším. *1* a hoj
  • No já třeba na hraní používám offline comp, jednoduše z důvodu, že je hrubým odhadem cca. o 20% výkonější ve hrách než když je připojen k internetu (a když máte comp below system requirements je internet to první, co byste měli vypnout). Já vím, že se dá leccos zakázat přes windows, ale prostě - když je počítač připojen k internetu neustále harddisk něco chroupá i když nic nedělám. Když je offline harddisk ani neškytne. Nesnáším, když se v mém compu děje něco bez mého vědomí a občas to hraničí s posedlostí.
    • zkus si zakazat zvukovku budes mit vic FPS *16*
      • Pamatuji, že stará the sims jednička běžela beze zvuku (z důvodů cracku) mnohem rychleji, než se zvukem. Vím, že i u dalších her zvuk dokázal hodně zpomalit výkon. Otázka je, co dělá hra, když nenajde zvukovku.
    • Mozna zkus trosku zlepsit svoje znalosti v IT, pak to bude treba lepsi *3*
    • C-BEAM
    • Tilwaen
      To, co popisuješ, je ale naprosto v pořádku a z velké části to ani nezáleží na tom, zda je PC připojen k internetu nebo ne; dokonce je to tak defaultně nastaveno přímo v OS. Například pro procesor je kolikrát výhodnější, aby stále něco počítal, než aby nedělal vůbec nic, proto při malé zátěži můžeš v task manageru najít věci jako Nečinné procesy systému, které vlastně jen počítají prázdné cykly procesoru. U čeho potom může chroupat HDD i přesto, že nic neděláš, je Search Indexer, který se automaticky také zapíná při nízké zátěži a indexuje Ti položky na harddisku. Takových procesů jsou spousty a zpravidla se automaticky přeruší, pokud nějaký uživatelem iniciovaný proces potřebuje více výpočetního výkonu. To jen k tomu, jak jsi zmiňoval, že nemáš rád, když počítač něco dělá něco, o čem ani nevíš.
      • Predpokladam ze clovek co hraje ma windows zmakly a veci jako search indexer si vypne hned v prvnim kroku po instalaci windows. Asi jsem se prepocital a i "konzole styl" sednout a zmackout play se vyskytuje na pc :D
        • Tilwaen
          To, že je Tvůj předpoklad špatný, dokazuje už jen úvodní příspěvek OCELOTRa. Povědomí už jen o tom, že něco jako Search Indexer existuje, rozhodně nepatří mezi běžnou uživatelskou znalost alespoň do doby, než si člověk začne zjišťovat, kam mu mizí zdroje.
          • njn, hold neni hrac jako hrac. Napred si zmaknu windows, abych z toho vymackl co nejvic a pak teprve zmacknu play. Ale to se u moderniho hrace neda ocekavat asi. To si muze koupit konzoli kde si muze v teplakach sednout na gauc a zmacknout play a nic neresit.
        • Ja ho treba vyplnej nemam. Mam v copmu hodne pracovnich filu a tohle feature docela pomaha :) Ale pravda, na ciste hernim/net compu to smysl moc nema.
    • :D mel by si asi udelat format, pak bys nevypustil takovejhle holej nesmysl
      • Nemusí to být nesmysl. Takových počítačů jsem řešil desítky. Lidem na nich běží souběžně 50 adware co se připojují na net a odesílají a přijímají spoustu podivných dat.
        A když zapnou explorer tak jim pak laguje i kurzor od myši.
        A odpojíš internet a PC 2x zrychlí.
        Nebo stačí ty adware odinstalovat a běží rychle i připojené k netu.

        U slabých strojů další dost brzdící sajrajt je antivir. Zvláště některé značky. Pokud odpojíte PC od netu, můžete zároveň tenhle žrout výkonu deaktivovat - takže OCELOTR nemá úplně nesmyslný argument.
        • Samozrejme co napsal je blbost a dokazal jsi to vlastne svym komentem. To co jsi napsal neni problem internetu jak to pise on, ale toho ze se v tom nevyzna a ma zasvine**j pocitac, proste problem mezi klavesnici a zidli, kdyby odpojil sebe, tak ten pocitac na tom bude jeste lip *1*
        • nesmyslny argument to je, protože to co jsi napsal je presne, spis se jedna o problém mezi monitorem a zidli, samo ze plno lidi jsou antitalenti na pocitac, ale nesmysl to svadet na internet, když si dobrovolne necha pocitac zasekat bordelem. A resit to odpojenim od netu je to same jako resit poruchu auta tim ze zaprahnu kone aby to proste jelo:)
      • haha..tak to je dobry...+1 ocelot:)

        Ja teda nevim, ale me pocitac nedela nic když je jen zaplej, HDD stoji, procesor 0-1% vytizeni a k internetu jsme pripojenej neustale..spis si udelej poradek v pocitaci a pokud se vyznáš povypinej věci který nejsou potřeba.
  • KIMCID
    zloději a lháři *7*
    • kostejnesmrtelny
      "Zloději a lháři" vs "Hysterky a nolifeři"

      Fight!!! *5*
    • Zapalte hranici...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit