Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Uprimne je to blbost, jakkoliv tlacit ci vyhrozovat komukoliv, predevsim nekomu od koho neco chci a na co se tesim. Kdyby toto zacalo chodit mne, tak zridim web s upozornenim 18+ a bizar a zacnu tuto postu zverejnovat s nejakymi vtipnymi odpověďmi. Dat cele jmeno a kontakty na dotycneho, fotku jeho chlouby a k tomu dopisovat: Hmmm na zaklade dukladneho prozkoumani prilozene zadosti odhadujeme, ze Ragnarok vyjde 30. unora 2023. Dle teto zadosti asi budeme muset vydat na Aprila a v ramci teto? To asi ani nestoji za vydani, to je marne uz od pohledu.

 • Lukyz

  *Breaking News*

  Lidi na internetu se chovají jako naprostý kret*ni.  😱 • mr.clayman

  Bože, co je to za lidi v těchto komunitách? To jsou tak rozmazlení a zpovykaní, že si myslejí, že všichni kolem nich zapanáčkují na hvízdnutí? Tenhle způsob uvažování mi hlava prostě nebere.

  • Koukni na YT kolik lidí se natáčí u hraní her a kolik lidí na ně čumí. A někteří jim dokonce platí.

   To je naprosté dno a stěží můžeš ty 'diváky' nazvat lidmi. A od toho se vše odvíjí. To mizivé procento těch co vyhrožují a posílají ptačí poštu vůbec nestojí za řeč.  A hlavně, když někdo pošle fotku ptáka, nečeká žádnou odpověď. Prostě to pošle, představí si jak ta fotka na dotyčného vybafne, zasměje se, a tím to končí. A také tím ukáže jak moc mu jsou u zadku. Netřeba dál hledat cosi hlubšího. 

   Celý herní průmysl stojí za houno, co se z něj stalo je naprosto odporný a je plný frustrovanych hlupáků. Ten s tou ptačí poštou má alespoň smysl pro humor.

  • palcov

   Říká se tomu legrace.

  • Inquisitor

   Jejich zbraní je anonymita. Dohledat, zveřejnit, potrestat. Ono by je to rychle přešlo.

   • mr.clayman

    Já hlavně nechápu, co je vede k názoru, že zrovna fotka jejich ptáka je to, co přinutí druhou stranu vyhovět jejich požadavku, ať je to cokoli. To už musí souviset s nějakou narcistickou poruchou či co. Nebo si snad myslej, že se tak lidi běžně oslovují? Prostě na palici.

  • michaelfoucault

   Gulag na ně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit