Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sleduji vývoj celkem podrobně a i přes značné obavy musím říct, že před pány (a ústřední paní) z NT smekám. Při svých omezených zdrojích toho dokázali značně zefektivnit implementaci mo-cap. Navíc
    PTSD premisa mi přijde značně zajímavá. DMC mě bavilo stejně jako předchozí díly od Capcomu (nezabíjejte mě *1* ) a Enslaved též ušlo. Přeju jim hodně úspěchů, ale nevím, jestli se jich dočkají.
    • Předchozí díly DMC od capcomu jsem nehrál,ale DMC od ninja t. byl dobrej bavilmě soundtrack mám i v telefonu :)
      • Krescz
        protože si emař :) mě to poslední DMC prostě nechytlo, asi to není můj styl
        • Teda ten ma patku, ze jsem vetsiho emare nevidel. Ja si tu hru docela uzil, minimalne na jeden pruchod to chytne, protoze mechanik pribyva vic a vic. Kdybych tehdy pri releasu nezaslechl nic o tom, ze si lidi na emo stezuji, tak be me to u Danteho vubec neevokovalo.
  • Jack1947
    Noo uvidíme jak se to celé vyvrvbí... na pc tenhle žánr moc není...
  • Na tohle jsem hodně zvědavej... Už to snížení ceny může na něco ukazovat, jen jestli páni vývojáři nejsou alibisti. No Mans Sky taky indie projekt za plnou cenu, ale lidi se bouřili, že za půlku by to ještě překousli. Tak tady se to děje radši dopředu...

    No uvidíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit